Virgin Atlantic - Austrálie - levné letenky do Sydney 17.870,- kč

Další možností jak levně vycestovat k naším protinožcům přichází v tarifu britského leteckého přepravce Virgin Atlantic Airways. Po ještě stále platném tarifu na levné letenky do Sydney s odlety z Mnichova (19.360,- kč) na křídlech Air China jsou tu levné letenky do Sydney s odlety z Varšavy s návraty do Manchesteru za cenu 17.870,- kč i s poplatky.

Dostupnost akce: aktuální levné letenky do Austrálie (Sydney) v režii Virgin Atlantic za cenu 17.870,- kč si nyní objednáte na volné termíny od 22. října až do 27. května 2014. S volnými letenkami do Sydney od ledna do března to ovšem nyní vypadá bledě. Zatím není v systému žádný termín, to se ale může změnit. Online stav volných levných letenek zjistíte v kalendáři (pod odkazem na rezervaci).

Info k letům: tarif je dostupný v českém systému. Létá se s aerolinkami Virgin Atlantic Airways (kromě prvního letu k přestupu) s odlety z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (LOT Airlines) cca 4h, s příletem na Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Zpět stejně s příletem na letiště Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Tip: v této době máme několik platných variant pro rezervaci levné letenky do Austrálie a levné letenky do Sydney. Přehled letenek do Austrálie zde, do Sydney zde. Na následujicích odkazech je kalendář platný pro tuto akci a varianta pro zpáteční levné lety do Sydney z Prahy.

- rezervace levné letenky Sydney 17.870,- kč (z Varšavy)

- rezervace levné letenky Sydney 23.660,- kč (z Prahy)

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.