Virgin Atlantic - Austrálie - levné letenky do Sydney 17.870,- kč

Další možností jak levně vycestovat k naším protinožcům přichází v tarifu britského leteckého přepravce Virgin Atlantic Airways. Po ještě stále platném tarifu na levné letenky do Sydney s odlety z Mnichova (19.360,- kč) na křídlech Air China jsou tu levné letenky do Sydney s odlety z Varšavy s návraty do Manchesteru za cenu 17.870,- kč i s poplatky.

Dostupnost akce: aktuální levné letenky do Austrálie (Sydney) v režii Virgin Atlantic za cenu 17.870,- kč si nyní objednáte na volné termíny od 22. října až do 27. května 2014. S volnými letenkami do Sydney od ledna do března to ovšem nyní vypadá bledě. Zatím není v systému žádný termín, to se ale může změnit. Online stav volných levných letenek zjistíte v kalendáři (pod odkazem na rezervaci).

Info k letům: tarif je dostupný v českém systému. Létá se s aerolinkami Virgin Atlantic Airways (kromě prvního letu k přestupu) s odlety z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (LOT Airlines) cca 4h, s příletem na Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Zpět stejně s příletem na letiště Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Tip: v této době máme několik platných variant pro rezervaci levné letenky do Austrálie a levné letenky do Sydney. Přehled letenek do Austrálie zde, do Sydney zde. Na následujicích odkazech je kalendář platný pro tuto akci a varianta pro zpáteční levné lety do Sydney z Prahy.

- rezervace levné letenky Sydney 17.870,- kč (z Varšavy)

- rezervace levné letenky Sydney 23.660,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.