USA - Florida - levné letenky Orlando 9.380,- kč

Premiérově se nám objevují mezi akčními letenkami také levné letenky do amerického města známého hlavně díky mnoha turistickým atrakcím. Nabízí se nám levné letenky do Orlanda na Floridě a to hned za extra nízkou cenu, posuďte sami. Za cenu 9.380,- kč včetně tax a poplatků se nám nabízí akční letenky na Floridu (Orlando) s odletem z belgického Bruselu a návratem do Londýna.

Akční lety do USA (Florida - Orlando) probíhají v režii britské letecké společnosti Virgin Atlantic Airways. Nevíte kdy letět levně? Nevadí, k dispozici je kalendář, takže si z něj snadno vyberete levné letenky do Orlanda. Jsou dostupné levné letenky na Floridu s volnými vybranými termíny od února do dubna. Odlétá se z letiště v Bruselu směrem do Orlanda, se zpáteční trasou z Orlanda do Londýna. Více info pod odkazem pro rezervaci.

Upozornění: jedná se o bleskovou nabídku z kategorie nejlevnější letenky do USA, tím pádem je nutné pro úšpěšně dokončenou rezervaci letu, vybírat datum pro let s Virgin Atlantic Airways co nejdříve. Pro dopravu do Bruselu doporučujeme využít mezinárodní autobusovou dopravu (pravý blok stránek). V promo akci koupíte jízdenku z Prahy do Bruselu už za 990,- kč. Heslo dneška zní: letíme levně do Orlanda na Floridě.

Online rezervace levné letenky Orlando (Florida - USA)

Letecké společnosti