USA - Florida - levné letenky Orlando 9.380,- kč

Premiérově se nám objevují mezi akčními letenkami také levné letenky do amerického města známého hlavně díky mnoha turistickým atrakcím. Nabízí se nám levné letenky do Orlanda na Floridě a to hned za extra nízkou cenu, posuďte sami. Za cenu 9.380,- kč včetně tax a poplatků se nám nabízí akční letenky na Floridu (Orlando) s odletem z belgického Bruselu a návratem do Londýna.

Akční lety do USA (Florida - Orlando) probíhají v režii britské letecké společnosti Virgin Atlantic Airways. Nevíte kdy letět levně? Nevadí, k dispozici je kalendář, takže si z něj snadno vyberete levné letenky do Orlanda. Jsou dostupné levné letenky na Floridu s volnými vybranými termíny od února do dubna. Odlétá se z letiště v Bruselu směrem do Orlanda, se zpáteční trasou z Orlanda do Londýna. Více info pod odkazem pro rezervaci.

Upozornění: jedná se o bleskovou nabídku z kategorie nejlevnější letenky do USA, tím pádem je nutné pro úšpěšně dokončenou rezervaci letu, vybírat datum pro let s Virgin Atlantic Airways co nejdříve. Pro dopravu do Bruselu doporučujeme využít mezinárodní autobusovou dopravu (pravý blok stránek). V promo akci koupíte jízdenku z Prahy do Bruselu už za 990,- kč. Heslo dneška zní: letíme levně do Orlanda na Floridě.

Online rezervace levné letenky Orlando (Florida - USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.