USA - Florida - levné letenky do Orlanda 8.670,- kč

Je tady mega akce na letenky do USA! Zkušení cestovatelé můžou nyní šáhnout po výhodném akčním tarifu britského leteckého přepravce Virgin Atlantic Airways a zaknihovat si tak levné letenky na Floridu. Nabízí se akční letenky Orlando za exkluzivní cenu 8.670,- kč i s poplatky. Ptáte se proč je akce určená převážně zkušeným cestovatelům?

Zpáteční levné letenky do Orlanda jsou totiž dostupné s odletem z Paříže. Návrat z Orlanda vede do Londýna, což zkušeným cestovatelům nedělá problém, protože si doobjednají jednosměrné letenky jak do Paříže, tak i z Londýna.

Vraťme se ale zpátky k tarifu, který vyšel v platnost právě dnes. Jak už bylo shora zmíněno, jde o akční letenky, takže můžete očekávat letový kalendář s vyobrazenými volnými dny. Levné letenky do Orlanda jsou nyní k mání ve vybraných dnech od 11. listopadu až do 31. března 2014 při současné rezervaci!

Popis letu: odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s leteckou společností Flybe. Let vede k mezipřistání na letiště Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie. Odtud už s Virgin Atlantic na letiště Orlando Intl Arpt, Orlando, USA. Zpáteční přímý let vede z Orlando Intl Arpt, Orlando, USA na Gatwick Arpt, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: nebojte se výhodných tarifů s odlety z evropských letišť. Mnohdy do uvedených odletových letišť z vašeho blízkého místa pobytu létají výhodné nízkonákladové spoje a díky tomu i levné letenky. Zvláště jedná-li se o letenky do USA pod 10 tisíc kč, jdou vždy na dračku, takže vybírejte rychle!

Online rezervace levné letenky Orlando - Florida (USA)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.