USA - Florida - levné letenky do Orlanda 8.670,- kč

Je tady mega akce na letenky do USA! Zkušení cestovatelé můžou nyní šáhnout po výhodném akčním tarifu britského leteckého přepravce Virgin Atlantic Airways a zaknihovat si tak levné letenky na Floridu. Nabízí se akční letenky Orlando za exkluzivní cenu 8.670,- kč i s poplatky. Ptáte se proč je akce určená převážně zkušeným cestovatelům?

Zpáteční levné letenky do Orlanda jsou totiž dostupné s odletem z Paříže. Návrat z Orlanda vede do Londýna, což zkušeným cestovatelům nedělá problém, protože si doobjednají jednosměrné letenky jak do Paříže, tak i z Londýna.

Vraťme se ale zpátky k tarifu, který vyšel v platnost právě dnes. Jak už bylo shora zmíněno, jde o akční letenky, takže můžete očekávat letový kalendář s vyobrazenými volnými dny. Levné letenky do Orlanda jsou nyní k mání ve vybraných dnech od 11. listopadu až do 31. března 2014 při současné rezervaci!

Popis letu: odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s leteckou společností Flybe. Let vede k mezipřistání na letiště Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie. Odtud už s Virgin Atlantic na letiště Orlando Intl Arpt, Orlando, USA. Zpáteční přímý let vede z Orlando Intl Arpt, Orlando, USA na Gatwick Arpt, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: nebojte se výhodných tarifů s odlety z evropských letišť. Mnohdy do uvedených odletových letišť z vašeho blízkého místa pobytu létají výhodné nízkonákladové spoje a díky tomu i levné letenky. Zvláště jedná-li se o letenky do USA pod 10 tisíc kč, jdou vždy na dračku, takže vybírejte rychle!

Online rezervace levné letenky Orlando - Florida (USA)

Letecké společnosti