Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 12.483,- kč

V dubnu se šťastlivcům dvakrát podařilo objednávat mimosezónní letenky do Bangkoku pod jedenáct tisíc kč. Byly to akce Jet Airways s odletem z Prahy a návratem do Mnichova a také akční letenky Bangkok od Royal Jordanian s odletem z německého Mnichova nebo Berlína. Utřeli nos ti, kteří chtěli bukovat levné letenky z Prahy s návratem do stejného města.

Od včerejška vane vítr do plachet i těmto cestovatelům! Díky příchozím letenkám do Bangkoku z kuchyně Ukraine International Airlines si objednáme levně i tuto trasu. Kolik vás budou stát aktuální levné letenky do Thajska s ukrajinským přepravcem? Cena je stanovena na sumě 12.483,- kč (tam i zpět), což je velmi příznivá částka za odlet i přílet do naši metropole.

Dostupnost: Součástí akce je online rezervační kalendář nastíňující online stav volných letů. V každém měsící jsou zobrazeny dostupná místa pro jednotlivé dny a nyní dokonce vidíte i volný počet míst na konkrétní den. Levné letenky Bangkok rezervujte na volné termíny v období od 3. května do 11. července 2014. V tomto měsíci jsou však už jen návraty.

Informace k letové trase: Některé tarify na levné letenky do Bangkoku z Prahy podléhají dvěma mezipřistáním. Dneska tomu ale bude jinak! Leťte do Thajska na palubě Ukraine Airlines pouze s jedním mezipřistáním v Kyjevě, které navíc nemusí přesáhnout dvouhodinovou čekačku na letišti. Odlet jsou tedy naplánovány z letiště Praha (PRG) přes Kyjev, vedoucí na letiště Bangkok (BKK) Thajsko. Stejně i zpět.

Tip: Stále nejste rozhodnuti proč cestovat do Bangkoku a nezlomila vás ani lákavá cena letenky? Možná vás inspirují lákadla tohoto thajského města, mezi které patří například jedno z nejvyhledávanějších míst - Staré královské město s Velkým palácem a Wat Phra Kaeo se Smaragdovým Buddhou, nebo také místní Národní muzeum. Nevynechejte také čtvrť Dusit. Akce je pouze do vyprodání!

⇆ Bangkok - Thajsko z Prahy 12.483,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.