Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 12.483,- kč

V dubnu se šťastlivcům dvakrát podařilo objednávat mimosezónní letenky do Bangkoku pod jedenáct tisíc kč. Byly to akce Jet Airways s odletem z Prahy a návratem do Mnichova a také akční letenky Bangkok od Royal Jordanian s odletem z německého Mnichova nebo Berlína. Utřeli nos ti, kteří chtěli bukovat levné letenky z Prahy s návratem do stejného města.

Od včerejška vane vítr do plachet i těmto cestovatelům! Díky příchozím letenkám do Bangkoku z kuchyně Ukraine International Airlines si objednáme levně i tuto trasu. Kolik vás budou stát aktuální levné letenky do Thajska s ukrajinským přepravcem? Cena je stanovena na sumě 12.483,- kč (tam i zpět), což je velmi příznivá částka za odlet i přílet do naši metropole.

Dostupnost: Součástí akce je online rezervační kalendář nastíňující online stav volných letů. V každém měsící jsou zobrazeny dostupná místa pro jednotlivé dny a nyní dokonce vidíte i volný počet míst na konkrétní den. Levné letenky Bangkok rezervujte na volné termíny v období od 3. května do 11. července 2014. V tomto měsíci jsou však už jen návraty.

Informace k letové trase: Některé tarify na levné letenky do Bangkoku z Prahy podléhají dvěma mezipřistáním. Dneska tomu ale bude jinak! Leťte do Thajska na palubě Ukraine Airlines pouze s jedním mezipřistáním v Kyjevě, které navíc nemusí přesáhnout dvouhodinovou čekačku na letišti. Odlet jsou tedy naplánovány z letiště Praha (PRG) přes Kyjev, vedoucí na letiště Bangkok (BKK) Thajsko. Stejně i zpět.

Tip: Stále nejste rozhodnuti proč cestovat do Bangkoku a nezlomila vás ani lákavá cena letenky? Možná vás inspirují lákadla tohoto thajského města, mezi které patří například jedno z nejvyhledávanějších míst - Staré královské město s Velkým palácem a Wat Phra Kaeo se Smaragdovým Buddhou, nebo také místní Národní muzeum. Nevynechejte také čtvrť Dusit. Akce je pouze do vyprodání!

⇆ Bangkok - Thajsko z Prahy 12.483,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety