Turkish Airlines ⇆ Súdán - levné letenky Chartúm 10.661,- kč

Vzhůru do Afriky! Netradiční letenkový tip vypustila Turkish Airlines! Akce se zaměřuje na levné letenky, jenž si nekoupíte každý měsíc. V údolí řeky Nilu najdeme Chartúm, hlavní město Súdánu, kam nás turecká aerolinka dostane z Budapešti i včetně zpátečního letu, tax a poplatků za lákavých 10.661,- kč.

Dostupnost: Vyberte si volný termín z kalendáře! Jak na to? Na konci tohoto článku najdete odkaz "rezervace" klikem na něj si zobrazíte itinerář dostupných míst. K dnešnímu dni jsou levné letenky Chartum platné na období letu od 1. února až do 17. prosince 2015 při aktuální objednávce. Raritka akčního letu do Chartúm z Maďarska je, že si teď můžete zvolit skoro jakékoliv datum, jak na léto, tak i na zimu.

Specifikace trasy do Súdánu: Akční lety vypravuje Turkish Airlines, turecká špička mezi leteckými dopravci. Spoj do Chartúm vede z letiště Budapešť  Ferihegy Arpt (BUD) Maďarsko s mezipřistáním v tureckém Istanbulu a příletem na Khartoum (Chartúm) Civil Arpt (KRT) Súdán. Zpátky letíte opět z Chartúm do Budapešti.

Tip: Pakliže plánujete výlet do Afriky, nastává právě ideální doba. Kdy jindy si rezervovat levné letenky do Súdánu, vždyť příležitostí k takové cestě za solidnějších podmínek není hodně. Poslední se datuje až někdy k předloni, s nimž vyrukovala EgyptAir. Od té doby ticho po pěšině. Navštívit tropický africký stát však doporučujeme jen cestovalsky zdatným dobrodruhům a opravdovým milovníkům Afriky.

⇆ Chartúm - Súdán 10.661,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety