Turkish Airlines ⇆ Súdán - levné letenky Chartúm 10.661,- kč

Vzhůru do Afriky! Netradiční letenkový tip vypustila Turkish Airlines! Akce se zaměřuje na levné letenky, jenž si nekoupíte každý měsíc. V údolí řeky Nilu najdeme Chartúm, hlavní město Súdánu, kam nás turecká aerolinka dostane z Budapešti i včetně zpátečního letu, tax a poplatků za lákavých 10.661,- kč.

Dostupnost: Vyberte si volný termín z kalendáře! Jak na to? Na konci tohoto článku najdete odkaz "rezervace" klikem na něj si zobrazíte itinerář dostupných míst. K dnešnímu dni jsou levné letenky Chartum platné na období letu od 1. února až do 17. prosince 2015 při aktuální objednávce. Raritka akčního letu do Chartúm z Maďarska je, že si teď můžete zvolit skoro jakékoliv datum, jak na léto, tak i na zimu.

Specifikace trasy do Súdánu: Akční lety vypravuje Turkish Airlines, turecká špička mezi leteckými dopravci. Spoj do Chartúm vede z letiště Budapešť  Ferihegy Arpt (BUD) Maďarsko s mezipřistáním v tureckém Istanbulu a příletem na Khartoum (Chartúm) Civil Arpt (KRT) Súdán. Zpátky letíte opět z Chartúm do Budapešti.

Tip: Pakliže plánujete výlet do Afriky, nastává právě ideální doba. Kdy jindy si rezervovat levné letenky do Súdánu, vždyť příležitostí k takové cestě za solidnějších podmínek není hodně. Poslední se datuje až někdy k předloni, s nimž vyrukovala EgyptAir. Od té doby ticho po pěšině. Navštívit tropický africký stát však doporučujeme jen cestovalsky zdatným dobrodruhům a opravdovým milovníkům Afriky.

⇆ Chartúm - Súdán 10.661,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.