Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo a zpět 12.490,- kč

Je tu opět jedna perlička od Turkish Airlines. Na začátku měsíce se mohlo zdát, že zpáteční akční letenky na Srí Lanku z Prahy od Českých Aerolinií za 12.990,- kč včetně tax a poplatků budou na delší dobu vévodit levným spojům z Prahy do Colomba. Příchozí levné letenky Colombo z Prahy za 12.490,- kč s taxami i poplatky však poskytují nové a ještě lepší možnosti pro vycestování na Srí Lanku.

Dostupnost: I když je tarif od ČSA na levné letenky do Colomba z Prahy stále ještě k mání, počet termínů už je skoro na nule. Nový levné letenky Srí Lanka od Turkish Airlines nabízejí nejen o pět se korn lepší cenu, ale také nové termíny. V systému najdete zpáteční letenky Colombo na volná data od 14. listopadu do 3. prosince.

Informace k tarifům na Srí Lanku s Turkish Airlines: Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let kopíruje identickou trasu.

Tip: Na závěr několik tipů před rezervací levné letenky. Obě možnosti vycestování na Srí Lanku  z Prahy jsou stále platné, i když v případě ČSA to už je spíše sporadická nabídka. Oba rezervační odkazy hledejte níže. Chcete-li získat přehled posledních levných letů na Srí Lanku, mrkněte zde.

- rezervace levné letenky Colombo Srí Lanka 12.490,- kč (Turkish Airlines)

- rezervace levné letenky Colombo Srí Lanka 12.990,- kč (ČSA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.