Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo a zpět 12.490,- kč

Je tu opět jedna perlička od Turkish Airlines. Na začátku měsíce se mohlo zdát, že zpáteční akční letenky na Srí Lanku z Prahy od Českých Aerolinií za 12.990,- kč včetně tax a poplatků budou na delší dobu vévodit levným spojům z Prahy do Colomba. Příchozí levné letenky Colombo z Prahy za 12.490,- kč s taxami i poplatky však poskytují nové a ještě lepší možnosti pro vycestování na Srí Lanku.

Dostupnost: I když je tarif od ČSA na levné letenky do Colomba z Prahy stále ještě k mání, počet termínů už je skoro na nule. Nový levné letenky Srí Lanka od Turkish Airlines nabízejí nejen o pět se korn lepší cenu, ale také nové termíny. V systému najdete zpáteční letenky Colombo na volná data od 14. listopadu do 3. prosince.

Informace k tarifům na Srí Lanku s Turkish Airlines: Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let kopíruje identickou trasu.

Tip: Na závěr několik tipů před rezervací levné letenky. Obě možnosti vycestování na Srí Lanku  z Prahy jsou stále platné, i když v případě ČSA to už je spíše sporadická nabídka. Oba rezervační odkazy hledejte níže. Chcete-li získat přehled posledních levných letů na Srí Lanku, mrkněte zde.

- rezervace levné letenky Colombo Srí Lanka 12.490,- kč (Turkish Airlines)

- rezervace levné letenky Colombo Srí Lanka 12.990,- kč (ČSA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety