Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo a zpět 12.490,- kč

Je tu opět jedna perlička od Turkish Airlines. Na začátku měsíce se mohlo zdát, že zpáteční akční letenky na Srí Lanku z Prahy od Českých Aerolinií za 12.990,- kč včetně tax a poplatků budou na delší dobu vévodit levným spojům z Prahy do Colomba. Příchozí levné letenky Colombo z Prahy za 12.490,- kč s taxami i poplatky však poskytují nové a ještě lepší možnosti pro vycestování na Srí Lanku.

Dostupnost: I když je tarif od ČSA na levné letenky do Colomba z Prahy stále ještě k mání, počet termínů už je skoro na nule. Nový levné letenky Srí Lanka od Turkish Airlines nabízejí nejen o pět se korn lepší cenu, ale také nové termíny. V systému najdete zpáteční letenky Colombo na volná data od 14. listopadu do 3. prosince.

Informace k tarifům na Srí Lanku s Turkish Airlines: Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let kopíruje identickou trasu.

Tip: Na závěr několik tipů před rezervací levné letenky. Obě možnosti vycestování na Srí Lanku  z Prahy jsou stále platné, i když v případě ČSA to už je spíše sporadická nabídka. Oba rezervační odkazy hledejte níže. Chcete-li získat přehled posledních levných letů na Srí Lanku, mrkněte zde.

- rezervace levné letenky Colombo Srí Lanka 12.490,- kč (Turkish Airlines)

- rezervace levné letenky Colombo Srí Lanka 12.990,- kč (ČSA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.