Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo 13.520,- kč

Na další četné dotazy našich čtenářů o možnosti rezervace levné letenky na Srí Lanku, přinášíme aktuální akční letenky do Colomba, hlavního města Srí Lanky s odletem z Prahy za cenu 13.520,- kč včetně tax a poplatků a včetně zpáteční letenky Colombo - Praha! Jedná se o lety komfortního tureckého leteckého přepravce Turkish Airlines s velkým výběrem termínů.

Za tuto akční cenu si můžete nyní objednávat levné letenky do Colomba s odletem z Prahy v období již od 5. února až do 29. září, takže máte nyní šanci si objednat zpáteční levné letenky na Srí Lanku z Prahy tři roční období v tomto roce - zimu, jaro a léto. Termínů pro lety je skromněji, ale dá se v pohodě vybrat ideální datum, ovšem bez nějakého oddalování bookingu levné letenky.

Stručné informace k akčnímu letu na Srí Lanku v podání tureckých aerolinek Turkish Airlines: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny) a finálním příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Akce levné letenky Srí Lanka bude dostupná 7-14 dní, takže se vyplatí jednat rychle i s ohledem na sice širokou škálu termínů na tři roční období, ovšem zaqjímavé termíny budou ubývat neúprosně rychle, tak neváhejte a zaknihujte si včas i vy, levné letenky Colombo s odletem z Prahy.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.