Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo 13.520,- kč

Na další četné dotazy našich čtenářů o možnosti rezervace levné letenky na Srí Lanku, přinášíme aktuální akční letenky do Colomba, hlavního města Srí Lanky s odletem z Prahy za cenu 13.520,- kč včetně tax a poplatků a včetně zpáteční letenky Colombo - Praha! Jedná se o lety komfortního tureckého leteckého přepravce Turkish Airlines s velkým výběrem termínů.

Za tuto akční cenu si můžete nyní objednávat levné letenky do Colomba s odletem z Prahy v období již od 5. února až do 29. září, takže máte nyní šanci si objednat zpáteční levné letenky na Srí Lanku z Prahy tři roční období v tomto roce - zimu, jaro a léto. Termínů pro lety je skromněji, ale dá se v pohodě vybrat ideální datum, ovšem bez nějakého oddalování bookingu levné letenky.

Stručné informace k akčnímu letu na Srí Lanku v podání tureckých aerolinek Turkish Airlines: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny) a finálním příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Akce levné letenky Srí Lanka bude dostupná 7-14 dní, takže se vyplatí jednat rychle i s ohledem na sice širokou škálu termínů na tři roční období, ovšem zaqjímavé termíny budou ubývat neúprosně rychle, tak neváhejte a zaknihujte si včas i vy, levné letenky Colombo s odletem z Prahy.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.