Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo 13.520,- kč

Na další četné dotazy našich čtenářů o možnosti rezervace levné letenky na Srí Lanku, přinášíme aktuální akční letenky do Colomba, hlavního města Srí Lanky s odletem z Prahy za cenu 13.520,- kč včetně tax a poplatků a včetně zpáteční letenky Colombo - Praha! Jedná se o lety komfortního tureckého leteckého přepravce Turkish Airlines s velkým výběrem termínů.

Za tuto akční cenu si můžete nyní objednávat levné letenky do Colomba s odletem z Prahy v období již od 5. února až do 29. září, takže máte nyní šanci si objednat zpáteční levné letenky na Srí Lanku z Prahy tři roční období v tomto roce - zimu, jaro a léto. Termínů pro lety je skromněji, ale dá se v pohodě vybrat ideální datum, ovšem bez nějakého oddalování bookingu levné letenky.

Stručné informace k akčnímu letu na Srí Lanku v podání tureckých aerolinek Turkish Airlines: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 hodiny) a finálním příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Akce levné letenky Srí Lanka bude dostupná 7-14 dní, takže se vyplatí jednat rychle i s ohledem na sice širokou škálu termínů na tři roční období, ovšem zaqjímavé termíny budou ubývat neúprosně rychle, tak neváhejte a zaknihujte si včas i vy, levné letenky Colombo s odletem z Prahy.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Letecké společnosti
Oblíbené lety