Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.890,- kč

Co říkáte na levnou cestu do ostrovního státu v jihovýchodní Asii? Další zajímavý tarif s odletem z Prahy nabízí špičkové aerolinky Turkish Airlines. Považte sami, už od jara si můžete zabookovat za cenu 12.890,- kč včetně tax a poplatků levné letenky na Srí Lanku a to včetně zpáteční letenky do Prahy!

Stručné informace k levným letenkám na Srí Lanku: levné letenky jsou cíleny do Colomba, hlavního města Srí Lanky. Co se týká termínů, levné letenky do Colomba si vyberete na období od 7. května do 30. listopadu.

Popis letu: zvollíte li akční letenky na Srí Lanku v tarifu Turkish Airlines, poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2h a 15min) a příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Něco k aerolinkám Turkish Airlines: let s nimi je vždy příjemný, pohodlný a na úrovni. Posbírali již mnoho evropských ocenění a nutno říci, že právem. Takže kdo s nimi letí, má se na co těšit.

Tip: nevyhovují vám termíny na levné letenky do Colomba z Prahy na zmíněný tarif, jelikož neobsahují vaše datum? Nezoufejte, připlatíte cca 600,- kč a jsou tu k mání levné letenky na Srí Lanku na období 7. květen až 30 prosinec, nebo další tarif se stejnou cenou s lety od 20. srpna do 30. prosince.

Všechny náhledy tarifů levných letenek naleznete na odkazech níže, doporučujeme si všechny tři varianty dobře prohlédnout a levné letenky co nejrychleji vybrat. Akční tarif na Srí Lanku totiž bude k mání už jen chvíli.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 12.890,- kč (7. květen až 30. listopad)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 13.520,- kč (7. květen až 30. prosinec)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 13.520,- kč (20. srpna až 30. prosince)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.