Turkish Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.890,- kč

Co říkáte na levnou cestu do ostrovního státu v jihovýchodní Asii? Další zajímavý tarif s odletem z Prahy nabízí špičkové aerolinky Turkish Airlines. Považte sami, už od jara si můžete zabookovat za cenu 12.890,- kč včetně tax a poplatků levné letenky na Srí Lanku a to včetně zpáteční letenky do Prahy!

Stručné informace k levným letenkám na Srí Lanku: levné letenky jsou cíleny do Colomba, hlavního města Srí Lanky. Co se týká termínů, levné letenky do Colomba si vyberete na období od 7. května do 30. listopadu.

Popis letu: zvollíte li akční letenky na Srí Lanku v tarifu Turkish Airlines, poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2h a 15min) a příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Něco k aerolinkám Turkish Airlines: let s nimi je vždy příjemný, pohodlný a na úrovni. Posbírali již mnoho evropských ocenění a nutno říci, že právem. Takže kdo s nimi letí, má se na co těšit.

Tip: nevyhovují vám termíny na levné letenky do Colomba z Prahy na zmíněný tarif, jelikož neobsahují vaše datum? Nezoufejte, připlatíte cca 600,- kč a jsou tu k mání levné letenky na Srí Lanku na období 7. květen až 30 prosinec, nebo další tarif se stejnou cenou s lety od 20. srpna do 30. prosince.

Všechny náhledy tarifů levných letenek naleznete na odkazech níže, doporučujeme si všechny tři varianty dobře prohlédnout a levné letenky co nejrychleji vybrat. Akční tarif na Srí Lanku totiž bude k mání už jen chvíli.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 12.890,- kč (7. květen až 30. listopad)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 13.520,- kč (7. květen až 30. prosinec)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 13.520,- kč (20. srpna až 30. prosince)

Letecké společnosti
Oblíbené lety