Turkish Airlines ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy 13.730,- kč

V balíčku levných letů, jenž nám naservírovala Turkish Airlines, se nechází i levné letenky do Singapuru z Prahy! Dlouhé čekání na dobrý spoj přineslo své ovoce. Leťte do Singapuru z Česka a zpět bez kompromisů a zaplaťte za zpáteční let příznivých 13.730,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Zrod akčních letenek Singapur s sebou přináší i možnost letět od podzimu 2015 do jara 2016. Jak na to? Klikněte si na konci reportu na odkaz "kalendář" a vyberte si levné letenky Singapur od 1. října do 27. března. Volných míst je hodně, zvláště ty na příští rok mají naprosto otevřené kapacity.

S Turkish Airlines v akčním tarifu letíte takto: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Česko) a berete to přes Istanbul (delší zastávka vybízí k prohlídce tureckého hlavního města) s finálním příletem na Singapur Changi Intl Arp... (SIN). Stejnou cestu si opakujete i zpátky, jen opačně.

Singapur, významné asijské velkoměsto a nejčistší město světa ročně navštíví mraky turistů. Přidejte se k nim a posbírejte si zážitky na vlastní pěst. Zdá se to až neuvěřitelné, ale poslední akční letenky Singapur z Prahy (od Saudi Airlines) jsme si mohli objednávat v listopadu a to už je více než půl roku!

⇆ Singapur - Singapur (z Prahy) 13.730,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.