Turkish Airlines ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy 13.730,- kč

V balíčku levných letů, jenž nám naservírovala Turkish Airlines, se nechází i levné letenky do Singapuru z Prahy! Dlouhé čekání na dobrý spoj přineslo své ovoce. Leťte do Singapuru z Česka a zpět bez kompromisů a zaplaťte za zpáteční let příznivých 13.730,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Zrod akčních letenek Singapur s sebou přináší i možnost letět od podzimu 2015 do jara 2016. Jak na to? Klikněte si na konci reportu na odkaz "kalendář" a vyberte si levné letenky Singapur od 1. října do 27. března. Volných míst je hodně, zvláště ty na příští rok mají naprosto otevřené kapacity.

S Turkish Airlines v akčním tarifu letíte takto: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Česko) a berete to přes Istanbul (delší zastávka vybízí k prohlídce tureckého hlavního města) s finálním příletem na Singapur Changi Intl Arp... (SIN). Stejnou cestu si opakujete i zpátky, jen opačně.

Singapur, významné asijské velkoměsto a nejčistší město světa ročně navštíví mraky turistů. Přidejte se k nim a posbírejte si zážitky na vlastní pěst. Zdá se to až neuvěřitelné, ale poslední akční letenky Singapur z Prahy (od Saudi Airlines) jsme si mohli objednávat v listopadu a to už je více než půl roku!

⇆ Singapur - Singapur (z Prahy) 13.730,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.