Turkish Airlines - Rusko - Kavkaz - levné letenky Soči z Vídně 8.632,- kč

Až na vzdáleném úpatí Kavkazu se nachází ruské město Soči. Dnes vás pozveme za nevšedním sportovním zážitkem. Jak se dostat za přijatelné peníze do dějiště ZOH 2014? Překvapivě výhodné podmínky nastolila turecká letecká společnost Turkish Airlines ve spolupráci se Student Agency. Jsou tu akční letenky Soči s odlety z Vídně za libovou cenu 8.632,- kč za zpáteční lety s poplatky.

Dostupnost: Přinášíme vám kalendář na levné letenky Vídeň - Soči a zpět dokonce i na vybrané termíny v tomto měsíci. Celkově pak obsahuje kalendář  volné letenky na Kavkaz pod 9 tis. kč v období od 31. prosince 2013 až do 12. listopadu 2014. Připomínáme, že období konání zimních Olympijských Her 2014 v Soči je 7. až 23. února 2014.

Popis letu do Ruska: Odlétá se s Turkish Airlines z letiště Vídeň / Vienna Intl. (VIE) - Rakousko, s mezipřistáním na Istanbul / Ataturk (IST) - Turecko a příletem na Soči / Adler/Sochi (AER) - Rusko. Zpět po stejné trase.

Tip: Vězte, že levné letenky do Soči, ať už to je akce nebo jen nějaký zajímavý tarif, jsou k dostání zřídkakdy. Proto důrazně doporučujeme si hned otevřít kalendář s volnými lety a hned zaknihovávat. V prodeji jen do vyprodání.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.