Turkish Airlines - Rusko - Kavkaz - levné letenky Soči z Vídně 8.632,- kč

Až na vzdáleném úpatí Kavkazu se nachází ruské město Soči. Dnes vás pozveme za nevšedním sportovním zážitkem. Jak se dostat za přijatelné peníze do dějiště ZOH 2014? Překvapivě výhodné podmínky nastolila turecká letecká společnost Turkish Airlines ve spolupráci se Student Agency. Jsou tu akční letenky Soči s odlety z Vídně za libovou cenu 8.632,- kč za zpáteční lety s poplatky.

Dostupnost: Přinášíme vám kalendář na levné letenky Vídeň - Soči a zpět dokonce i na vybrané termíny v tomto měsíci. Celkově pak obsahuje kalendář  volné letenky na Kavkaz pod 9 tis. kč v období od 31. prosince 2013 až do 12. listopadu 2014. Připomínáme, že období konání zimních Olympijských Her 2014 v Soči je 7. až 23. února 2014.

Popis letu do Ruska: Odlétá se s Turkish Airlines z letiště Vídeň / Vienna Intl. (VIE) - Rakousko, s mezipřistáním na Istanbul / Ataturk (IST) - Turecko a příletem na Soči / Adler/Sochi (AER) - Rusko. Zpět po stejné trase.

Tip: Vězte, že levné letenky do Soči, ať už to je akce nebo jen nějaký zajímavý tarif, jsou k dostání zřídkakdy. Proto důrazně doporučujeme si hned otevřít kalendář s volnými lety a hned zaknihovávat. V prodeji jen do vyprodání.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety