letenky Student Agency

 • Iberia ⇆ Jižní Amerika: levné letenky Argentina, Brazílie, Peru 6.499,- kč

  Na konci nového roku se nám objevil ještě jeden chybný tarif španělských aerolinek Iberia a tak si jako opožděný vánoční dárek můžeme nadělit cestu do Jižní Ameriky doslova za hubičku.

  Máte na výběr z levných letenek do tří zemí v Jižní Americe. Senzačních 6.499,- teď stojí spoj do Brazílie v podání Sao Paulo. Z výběru do Brazílie si taky zarezervuje ještě lety do Rio de Janeiro za 6.746,- kč. Je možné si taky počíhat na levné letenky do Argentiny, Buenos Aires vás výjde na skělých 7.561,- kč. Poslední z trojlístku je Peru. Letenky Lima pořídíte za 10.290,- kč.

  Nepřehléděte: Odlety jsou uskutečňovány z letiště v Madridu s přílety do německého Berlína. Tarif dopravce Iberia bude v platnosti pouze do opravení. Není možno si tak nárokovat tuto letenku i s odstupem času.

  ⇆ Sao Paulo - Brazílie 6.499,- kč rezervace

  ⇆ Sao Paulo - Brazílie 6.832,- kč rezervace

  ⇆ Rio de Janeiro - Brazílie 6.746,- kč rezervace

  ⇆ Rio de Janeiro - Brazílie 7.073,- kč kalendář

  ⇆ Buenos Aires - Argentina 7.561,- kč rezervace

  ⇆ Buenos Aires - Argentina 8.034,- kč kalendář

  ⇆ Peru - Lima 10.290,- kč rezervace

 • EgyptAir ↔ letenky do Afriky v byznys třídě od 19.613,- kč

  Do Afriky na Safari, či poležet si na exotické pláži? Pro náročné cestovatele jsme ve spolupráci s leteckou společností EgytAir vytvořily akční letenky do Afriky a Asie v byznys třídě. Navštivte exotické země jako je například Pobřeží Slonoviny.

  Lety jsou plánovány s odlety z letiště v maďarské Budapešti a rakouské Vídně. Vybírat akční letenky business classe je možné do těchto měst: Káhira, Addis Abeba, Johannesburg, Nairobi a thajský Bangkok.

  Cestovní podmínky: letenky rezervujte nejpozději do 31. března 2014, pakliže se dříve nevyprodají. V ceně letenky máte dvě zavazadla do 32 kg na kus. Bližší podmínky najdete v náhledu rezervace. Odkazy na kalendáře níže.

  ↔ Káhira - Egypt z Budapešti 19.613,- kč kalendář
  ↔ Káhira - Egypt z Vídně 26.732,- kč kalendář
  ↔ Addis Abeba - Etiopie z Budapešti 29 911,- kč kalendář
  ↔ Nairobi - Keňa z Budapešti 30.203,- kč kalendář
  ↔ Johannesburg - JAR z Budapešti 31.073,- kč kalendář
  ↔ Bangkok - Thajsko z Budapešti 32.834,- kč kalendář
  ↔ Abidjan - Pobřeží Slonoviny z Budapešti 33.452,- kč kalendář
  ↔ Addis Abeba - Etiopie z Vídně 46.937,- kč kalendář
  ↔ Nairobi - Keňa z Vídně 47.238,- kč kalendář
  ↔ Johannesburg - JAR z Vídně 53.652,- kč kalendář
  ↔ Bangkok - Thajsko z Vídně 54.225,- kč kalendář
  ↔ Abidjan - Pobřeží Slonoviny z Vídně 56.139,- kč kalendář

 • Eva Air - Thajsko - letenky Bangkok v přímém spoji 15.507,- kč

  Všem, kterým na cestě do Thajska vadí mezipřistání a nechcou jej absolvovat, nyní svitla nová naděje! Znovu oživené akční letenky do Bangkoku z Vídně v přímém spoji v podání leteckého přepravce EVA Air jsou opět tady. Cena za zpáteční lety činí 15.507,- kč, což je ještě o pětistovku výhodnější cena než posledně.

  Cestovní období: Zaknihovávejte si levné letenky do Thajska na termíny od 1. dubna 2014 do října 2014. Po celé toto období je možné vybírat volné termíny, kromě letů tam v červenci, ty už mají vyčerpané kapacity. Přímé letenky Bangkok z Vídně jsou platné jen do stažení z nabídky, takže nespoléhejte na to, že budou k dostání i třeba za dva týdny. Vesměs je o přímé lety do Thajska velký zájem, takže jednejte zavčasu.

  Zde už jsou konkrétnější informace k trase: Odlétá se s tchajwanskými aerolinkami EVA Air z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpátky letíte opět přímým letem Bangkok - Vídeň.

  Tip: Dáváte si otázku, dá se letět do Bangkoku levněji? Odpověď zní ano, ale nev přímém spoji. Mimojiné kdo teď propásl multicity letenky do Bangkoku pod 10 tisíc kč, může mrknout také na akce od aerolinií Aeroflot, Lufthansa, Turkish Airlines nebo Ukraine Airlines, ale na stránkách letecký společností je nenajdete. Různé možnosti letů z Vídně, Prahy nebo i Krakowa včetně letových kalendářů jsme pro vás připravili na následujících odkazech.

  ↔ Bangkok - Thajsko z Vídně (přímý spoj - EVA Air) 15.507,- kč kalendář

  ↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Ukraine Air) 12.944,- kč kalendář

  ↔ Bangkok - Thajsko z Vídně (Turkish Air) 13.600,- kč kalendář

  ↔ Bangkok - Thajsko z Krakowa (Lufthansa) 13.157,- kč kalendář

  ↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Aeroflot) 14.956,- kč kalendář

 • Turkish Airlines - Vietnam ↔ levné letenky Ho Či Minovo Město z Prahy 11.986,- kč

  Na konci ledna jsme vás informovali, že v současnosti není výhodnější tarif na levné letenky do Vietnamu z Prahy, než ten od Air france za 13.149,- kč. Tomu ovšem dělá přítrž vyhlášený letecký přepravce Turkish Airlines, který spustil akci na letenky Ho Chi Min City (Saigon) z Prahy za cenu 11.986,- kč včetně tax a poplatků.

  Dostupnost akce: Zpáteční levné letenky do Ho Či Minova Města jsou dostupné při aktuální rezervaci na termíny od 26. tohoto měsíce až do 22. prosince 2014. Letenky od Turkish Airlines do Vietnamu z Prahy však nejsou dostupné na všechny měsíce v tomto období. Konkrétnější informace k dostupnosti volných letů vám napoví již samotný online kalendář.

  Informace k letu do Vietnamu s Turkish Airlines: Poletíte z letiště Praha / Letiště Václava Havla s kratším mezistopem v tureckém Istanbulu - Istanbul / Ataturk (IST). Přílety jsou plánovány na letiště Ho Či Minovo Město / Tan Son Nhat (SGN), Vietnam. Zpáteční let zahrnutý do ceny kopíruje původní trasu.

  Tip: Chcete-li nejlevnější letenky do Vietnamu s nejvyšší kvalitou služeb, volte jednoznačně spoj na levné letenky do Ho Chi Minh City od Turkish Airlines (odkaz na konci článku). Alternativou v případě, že chcete levné letenky i na vyprodané měsíce tohoto spoje je linka Praha - Ho Či Minovo Město a zpět od Air France za 13.149,- kč, který pokrývá i nedostupné termíny spojů Turkish Airlines.

  ↔ Ho Či Minovo Město - Vietnam (Turkish Air) 11.986,- kč rezervace

  ↔ Ho Či Minovo Město - Vietnam (Air France) 13.149,- kč rezervace

 • Aeroflot - USA ↔ levné letenky Washington z Prahy 12.772,- kč

  Po půl roce k nám se k nám opět dostává tip na levné letenky z Prahy do hlavního města USA - amerického Washingtonu. Jakožto posledně stojí za akcí ruská aerolinka Aeroflot. Co se ale mění, je cena, která klesla ještě o nějaké dva tisíce kč! Zarezervovat si teď můžete levné letenky Washington z Prahy s cenou 12.772,- kč s poplatky. V ceně je také zpáteční letenka Washington - Praha!

  Dostupnost: I když nabídka není nikterak rozsáhlá, nepostrádá letový kalendář. K dispozici jsou tak levné letenky do Washingtonu na období od 5. února do 19. dubna. 2014. V dubnu už je možné uskutečňovat pouze návraty. Aktuální přehled sortimentu Washington získáte kliknutím na odkaz "rezervace", k nalezení na konci letenkového tipu.

  Popis letu do hlavního města USA: Odlétá se s aerolinkami Aeroflot z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně), s mezipřistáním na letišti Moskva / Šeremetěvo (SVO) - Rusko a příletem na Washington / Dulles Intl (IAD), USA. Identické mezipřistání vás čeká i na zpáteční cestě Washington - Praha.

  Tip: Denně vám přinásíme tipy na levné letenky do USA, kromě Washingtonu u nás najdete aktuální rady jak vycestovat i například do New Yorku, Houstonu, Toronta, Los Angeles, Bostonu, nebo Miami. Mrknout na všechny tyto akce je možné zde.

  ↔ Washington - USA z Prahy 12.772,- kč rezervace

 • Condor - Dominikánská Republika - letenky Punta Cana 13.984,- kč

  Ze zimního spánku se probouzí také německá nízkonákladovka Condor! Trvalo to celou věčnost, než se objevilo něco pořádného od této aerolinky, co by zvedlo klidné hladiny v kategorii levné letenky. Ta situace nastala právě teď. Nemáte-li to daleko do Mnichova, pouvažujte nad akčním tarifem přinášející zpáteční levné letenky Punta Cana v Dominikánské Republice s cenou 13.984,- kč i s poplatky.

  Dostupnost: Tyto letenky Dominikánská Republika spadající pod zvýhodněné akční spoje letecké společnosti Condor disponují kalendářem, tudíž není potřeba levné letenky vyhledávat. Kalendář obsahuje volná místa do Punta Cana v rozmezí 30. ledna 2014 do 10. dubna 2014. Nutno dodat, že s minimem termínů, protože jich opravdu není hodně. Prodej do vyprodání.

  Hodit by se vám mohly i stručné informace k letu. Tady jsou. Odlety z letiště Munich / Franz Josef Strauss (MUC) zajišťuje již zmíněná německá letecká společnost nízkonákladovka Condor. Přilétá se na letiště Punta Cana / International (PUJ). Stejně i z Dominikánské Republiky zpět do Mnichova.

  Tip: Nespornou výhodou levného letu do Karibiku kromě lákavé ceny kolem 14 tisíc kč a odletů ze snadno dostupného Mnichova je i přímá linka do Punta Cana bez mezistopu, což se většina ostatních aerolinek pochlubit nemůže. Vzhledem k minimu termínů doporučujeme objednávat okamžitě.

  Punta Cana - Dominikánská Republika 13.984,- kč rezervace

 • Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy a Vídně 4.125,- kč

  Po španělské Ibize je tu další meka zábavy. Navštivte levně největší ostrov Španělska náležící Baleárským ostrovům s odlety z Prahy nebo Vídně, které jsou jakožto odletová místa pro Čechy nejdostupnější. Zarezervujte si zpáteční levné letenky Mallorca z Prahy či Vídně za ceny kolem 4 tisíc kč. O lety z Prahy se stará Germanwings, kdežto u letů z Vídně je to Niki Luftfahrt.

  Dostupnost: Podstatně širší paleta termínů, kde se letenka na Mallorcu nešplhá do závratných výšin se nabízí s odlety z Prahy. Rozmezí pro rezervaci levné letenky Mallorca z Prahy je zatím bez kalendáře, za to na období od února do října. Cirka pětistovkový příplatek pro let tam i zpět vás bude stát zpáteční letenka na Mallorcu z Prahy v měsíci srpen. Nejlevnější letenky na Mallorcu z Prahy pak připadají na březen.

  Jak to vypadá s lety na Mallorcu z Vídně? Nutno poznamenat, že oproti letům z Prahy podstatně skromněji. Tady máte sice pro výběr letenky na Baleárské ostrovy i kalendář, ten však zahrnuje volná místa jen na období únor až duben. Jedete-li do Španělska za prací, možná vám postačí návrat až v listopadu nebo prosinci 2014.

  Stručné informace k letu na Mallorcu: Poletíte-li z Prahy, budou lety probíhat na palubě Germanwigs a to s cca hodinovým mezistopem na Koeln Bonn Arpt, Kolín, Německo. Přílet je na Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Lety z Vídně jsou přímé na palubách Niki. Start z letiště Vídeň / Vienna Intl. (VIE) s příletem na Palma de Mallorca / Palma de Mallorca (PMI). Zpáteční lety jsou v obou případech v ceně.

  Mallorca - Baleáry z Prahy 4.422,- kč rezervace

  Mallorca - Baleáry z Vídně 4.125,- kč rezervace

 • USA - Texas - levné letenky Houston z Prahy 13.103,- kč

  Na křídlech Turkish Airlines levně letecky do Texasu! Další nově zrozený tarif dává dobré výhledové možnosti všem cestovatelům, kteří chtějí letět do Texasu z Prahy a nezaplatit přitom za letenky sumu blížící se k dvaceti tisícům za osobu. Představujeme zpáteční levné letenky do Houstonu s cenou 13.103,- kč včetně tax a poplatků.

  Houston, zvané taky jako "space city" je jakožto největší město Texasu cíl mnoha cestovatelů a to nejen proto, že ze Lyndon B. Johnson Space Center se uskutečňují odlety raketoplánů do vesmíru. Vůbec poprvé si letenky do Houstonu zabookujete na cenové hladině kolem 13 tis. kč. Poslední levné letenky Houston se datují k 23. květnu. Odlétalo se z Vídně.

  A to už se dostáváme k dostupnosti aktuálních akčních letenek do Houstonu z Prahy od Turkish Airlines. Levné letenky do Texasu můžete objednávat na období od 3. února 2014 do 23. března 2014. Objednávky pouze do vyprodání volných míst.

  Informace k letu do USA: Odlety s aerolinkami Turkish Airlines jsou z letiště Praha / letiště Václava Havla(PRG) s mezipřistáním na Istanbul / Ataturk (IST) a příletem na Houston / George Bush Intercntl. (IAH). Stejně je vedený i zpáteční let.

  Tip: Neodkládejte rezervaci levné letenky do Houstonu v Texasu. Díky velmi řídkému sortimentu s výjmečnou cenou budou letenky z Prahy rozebrány velmi rychle. Další odlety z naší hlavní metropole pak budou kdo ví kdy. Potom už byste to museli řešit nějakou adekvátní náhradou s odletem z jiného města mimo ČR.

  Houston - Texas (USA) z Prahy 13.103,- kč rezervace

  alternativa 13.380,- kč rezervace

 • Letenky se Student Agency do Jihovýchodní Asie a Austrálie na palubě Korean Air

  Přední český prodejce letenek, cestovní agentura Student Agency zařadila do svého repertoáru speciálních akcí aktuální letenky do Jihovýchodní Asie, Oceánie a Austrálie. To vše ve spolupráci s leteckou společností Korean Air.

  Za poznáním se můžete z Prahy s Korean Air do japonského města Fukuoka, nebo Nagoya, dále se nabízí letenky Osaka, Tokio, Soul, Auckland, Sydney, Brisbane nebo Nadi na Fidži.

  Podmínky rezervace: Prodej letenek pouze do 31. března. Odlety je možné uskutečňovat nejpozději do 15. června. Lze provést i storno letenky za poplatek  2.900,- kč + 500,- kč transakční poplatek. Odkazy na kalendáře jsou níže.

  Japonsko - Tokyo z Prahy 18.109,- kč kalendář

  Japonsko - Nagoya z Prahy 19.033,- kč kalendář

  Japonsko - Fukuoka z Prahy 18.710,- kč kalendář

  Japonsko - Osaka z Prahy 19.121,- kč kalendář

  Austrálie - Sydney z Prahy 27.351,- kč kalendář

  Austrálie - Brisbane z Prahy 27.369,- kč kalendář

  Fidži - Nadi z Prahy 28.485,- kč kalendář

  Nový Zéland - Auckland z Prahy 27.033,- kč kalendář

  Jižní Korea - Soul z Prahy 19.507,- kč kalendář

 • Student Agency a České Aerolinie - letenky do Evropy od 1.985,- kč

  Co dalšího se ukuchtilo v kuchyni Student Agency? S Českou leteckou společností ČSA (České Aerolinie) jsou pro vás připraveny letenky do Evropy z Prahy startujíc na ceně 1.985,- kč s poplatky za zpáteční lety.

  Co všechno se nabízí v ceně na palubách ČSA: Především je to přeprava jednoho zavazadla do hmotnosti 23 kg. Očekávejte aktuální denní tisk, palubní servis a samozřejmě také občerstvení. S vyškoleným personálem se domluvíte ledasjakým jazykem. Tyto služby jsou zastřešeny členstvím v alianci Skyteam.

  Níže příkladáme souhrn všech levných letenek po Evropě s odlety z Prahy. Vybere si opravdu každý.

   

  OdletPříletTypCena včetně všech poplatků
  PrahaBratislavazpáteční1 987 CZKRezervovat
  PrahaŽenevazpáteční2 382 CZKRezervovat
  PrahaMilánzpáteční2 389 CZKRezervovat
  PrahaKodaňzpáteční2 389 CZKRezervovat
  PrahaVaršavazpáteční2 583 CZKRezervovat
  PrahaKošicezpáteční2 587 CZKRezervovat
  PrahaBudapešťzpáteční2 605 CZKRezervovat
  PrahaBerlínzpáteční2 768 CZKRezervovat
  PrahaCurychzpáteční3 026 CZKRezervovat
  PrahaŘímzpáteční3 075 CZKRezervovat
  PrahaDusseldorfzpáteční3 133 CZKRezervovat
  PrahaFrankfurtzpáteční3 169 CZKRezervovat
  PrahaStockholmzpáteční3 187 CZKRezervovat
  PrahaAmsterdamzpáteční3 188 CZKRezervovat
  PrahaPařížzpáteční3 189 CZKRezervovat
  PrahaNicezpáteční3 288 CZKRezervovat
  PrahaBruselzpáteční3 517 CZKRezervovat
  PrahaBarcelonazpáteční3 852 CZKRezervovat
  PrahaHamburgzpáteční4 288 CZKRezervovat
  PrahaMadridzpáteční5 148 CZKRezervovat
  PrahaKyjevzpáteční6 279 CZKRezervovat
  PrahaTel Avivzpáteční7 089 CZKRezervovat
  PrahaJerevanzpáteční8 535 CZKRezervovat

  Podmínky pro objednání levné letenky:
  prodej: možný do 19. ledna 2014 nebo do vyprodání
  termíny: od 20. ledna do 30. března 2014 (cesty z/do Říma od 1. dubna do 31. července 2014)
  konkrétní podmínky naleznete v průběhu online rezervace

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.