Turkish Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 15.289,- kč

Vydejte se za nákupy v proslulých nákupních centrech Sungei Wang, Bukit Bintang, Lot 10 a Yat Plaza, či za poznáním památek v podobě věže Petronas Twin Towers, nebo nočního života pulzujícího města Kuala Lumpur. Po výhodných letenkách do Malajsie v podání KLM a China Southern Airlines z února a dubna přichází další možnost jak letět do Kuala Lumpur levněji.

Abychom situaci vyjasnily, tato zpráva se zaměřuje a porovnává levné letenky Kuala Lumpur pro odlety z Prahy s návratem do stejného města. Dubnové letenky do Kuala Lumpur od KLM, které byly za cenu 13.350,- kč i s poplatky samozřejmě neměly tou dobou konkurenci. S výprodejem těchto letenek se akční letenky do Kuala Lumpur v Malajsii od Turkish Airlines stávají jedinou současnou platnou akcí.

Cenově sice již vyprodanou nabídku KLM tyto zlevněné letenky do Kuala Lumpur neohrozí, za to co se týká úrovně služeb a dostupnosti termínů, určitě! Pod odkazem na konci článku najdete odkaz na kalendář s volnými termíny. Ty se ukazují od 2. května 2014 až do 29. listopadu 2014, ovšem pozor, mnoho termínů již proběhlo úpravou ceny, proto vybírejte jen ty nejlevnější. Nově v náhledu rezervace vidíte i volný počet míst.

Informace k akčním letům do Malajsie na křídlech evropské letecké špičky Turkish Airlines. Odlety vedou z pražského letiště Václav Havel Praha (PRG) Česko, vedoucí přes turecký Istanbul Ataturk Arpt (IST), kde vás čeká jediné mezipřistání. Přilétá se na letiště Kuala Lumpur  Kuala Lumpur Intl. (KUL). Stejná cesta vás čeká i při zpátečním letu Kuala Lumpur - Praha.

Nevyznáte se v cenové politice letenek? Rádi byste získali širší přehled za kolik se daly objednat i letenky do malajsijského Kuala Lumpur v minulosti? Navštivte tento odkaz, kde mapujeme detailní přehled levných letenek do tohoto města za poslední tři roky včetně letů z evropských letišť.

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie z Prahy 15.289,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.