Turkish Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 12.628,- kč

Máte políčeno na velkolepé město Kuala Lumpur? Nové obzory pro cestování do Malajsie z Česka s sebou přináší Turkish Airlines. Po dlouhém čekání se na trhu vyskytly levné letenky Kuala Lumpur s odletem z Prahy. Včetně zpáteční letenky Kuala Lumpur - Praha teď zaplatíte pouhých 12.628,- kč i s taxami a poplatky.

Dostupnost nám odhalí tolik oblíbený kalendář s označenými volnými letenkami a že jich je! Bráno v potaz současnou dobu, podniknout levný let do Malajsie lze od letošního podzimu do příštího jara! Konkrétně se jedná o levné letenky Kuala Lumpur na temíny od 1. října 2015 do 26. března 2016. Kapacity jsou dostačující až na návraty z Malajsie v lednu.

Akční letenky do Malajsie od Turkish Airlines s odletem z Prahy (PRG) jsou podmíněny přeletem přes turecký Istanbul (zdržení cca 2 až 3 hodiny). Přílety jsou vedeny na letiště Kuala Lumpur In... (KUL) Malajsie. Z Kuala Lumpur letíte zpět do Česka stejně.

Tip: Levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy od Turkish Air teď nemají konkurenci a že se čekalo dlouho. Poslední vyprodanou alternativu zajímavého letu do Malajsie vzešel ze stáje Qatar Airways, to už je ale minulost. Letenky v akci se budou prodávat do stažení z trhu dopravcem, pak již cena stoupne.

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 12.628,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.