Turkish Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 12.628,- kč

Máte políčeno na velkolepé město Kuala Lumpur? Nové obzory pro cestování do Malajsie z Česka s sebou přináší Turkish Airlines. Po dlouhém čekání se na trhu vyskytly levné letenky Kuala Lumpur s odletem z Prahy. Včetně zpáteční letenky Kuala Lumpur - Praha teď zaplatíte pouhých 12.628,- kč i s taxami a poplatky.

Dostupnost nám odhalí tolik oblíbený kalendář s označenými volnými letenkami a že jich je! Bráno v potaz současnou dobu, podniknout levný let do Malajsie lze od letošního podzimu do příštího jara! Konkrétně se jedná o levné letenky Kuala Lumpur na temíny od 1. října 2015 do 26. března 2016. Kapacity jsou dostačující až na návraty z Malajsie v lednu.

Akční letenky do Malajsie od Turkish Airlines s odletem z Prahy (PRG) jsou podmíněny přeletem přes turecký Istanbul (zdržení cca 2 až 3 hodiny). Přílety jsou vedeny na letiště Kuala Lumpur In... (KUL) Malajsie. Z Kuala Lumpur letíte zpět do Česka stejně.

Tip: Levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy od Turkish Air teď nemají konkurenci a že se čekalo dlouho. Poslední vyprodanou alternativu zajímavého letu do Malajsie vzešel ze stáje Qatar Airways, to už je ale minulost. Letenky v akci se budou prodávat do stažení z trhu dopravcem, pak již cena stoupne.

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 12.628,- kč kalendář