Turkish Airlines - levné letenky Praha - Singapur a zpět 16.790,- kč

Jsme zpět a s novými letenkovými tipy! Nevíte kam se vydat s odletem z Prahy? Ať už budete dnes hledat levné letenky po Evropě, nebo do exotických končin, vyberete si. Pojďme na první tip. Dovolujeme si vás informovat o akčních letenkách do Singapuru v podání prvotřídních aerolinek Turkish Airlines s odletem i návratem do Prahy za slušných 16.790,- kč s taxami i poplatky za let tam i zpět.

Nevíte jak vybrat levné letenky do Singapuru? Velmi snadno! Na konci této novinky najdete odkaz pro zaknihování letenky Singapur. Klikněte na něj a zobrazte si letový kalendář. Aktuálně v něm najdete levné letenky do Singapuru od Turkish Airlines pro lety v období 1. říjen až 28. únor 2014. Pozor! Akční letenky do Singapuru jsou v kalendáři pouze na vymezené dny. Nutno ale podotknout, že volných letenek je relativně dostatek na každý měsíc, z toho volná data na letenky do Sigapuru v měsíci leden a únor 2014 jsou téměř na všechny dny.

Jakožto doplnění informací k tarifu uvádíme také stručně něco k letu. jak už bylo zmíněno, zlevněné lety do Singapuru režíruje letecká společnost Turkish Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejnou trasu jen v opačném podání kopíruje i let zpáteční.

Tip: zajisté je nyní volných termínů pro akční let do Singapuru hodně, to ale neznamená že budou k mání po celou tuhle dobu. Akční letenky budou v nabídce jen pár dní, je tedy na vás, jestli využijete tento tarif z Prahy, nebo si na levné letenky do Singapuru ještě počkáte a zvolíte třeba jiné místo odletu, je to jen na vás, zvažte sami.

Online rezervace levné letenky Singapur

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.