Turkish Airlines - levné letenky do Indie - Praha - Bombaj a zpět 11.810,- kč

S aktuální akční nabídkou na levné letenky do Indie přichází turecká letecká společnost Turkish Airlines. Rezervujte si levné letenky do Bombaje (Mumbaj) s odlety z Prahy za 11.810,- kč i s poplatky na vybrané termíny od 7. Listopadu do 24. Března. V ceně jsou také zpáteční letenky z Bombaje do Prahy.

Nejhojnější nabídka termínů na levné letenky Bombaj se nabízí na Únor 2013, pakliže vás ovšem zajímá nabídka na podzimní levné letenky do Indie, doporučujeme letět například 7., 8., nebo 9. Listopadu. Pro zpáteční lety z Bombaje do Prahy si můžete vybrat téměř z kompletní termínové nabídky, kromě pár vybraných dnů. Více informací o volných datech kdy rezervovat levné letenky Indie (Praha - Bombaj a zpět) s Turkish Airlines naleznete pod odkazem na rezervaci. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (4 hodiny a 30 minut) a příletem na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie.

Chcete levné letenky do Bombaje? Objednávejte co nejdříve, ať máte ještě z čeho vybírat, nyní je termínů dostatek, ale ubývají.

Rezervace levné letenky Bombaj (Indie)

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.