Turkish Airlines - levné letenky do Indie - Praha - Bombaj a zpět 11.810,- kč

S aktuální akční nabídkou na levné letenky do Indie přichází turecká letecká společnost Turkish Airlines. Rezervujte si levné letenky do Bombaje (Mumbaj) s odlety z Prahy za 11.810,- kč i s poplatky na vybrané termíny od 7. Listopadu do 24. Března. V ceně jsou také zpáteční letenky z Bombaje do Prahy.

Nejhojnější nabídka termínů na levné letenky Bombaj se nabízí na Únor 2013, pakliže vás ovšem zajímá nabídka na podzimní levné letenky do Indie, doporučujeme letět například 7., 8., nebo 9. Listopadu. Pro zpáteční lety z Bombaje do Prahy si můžete vybrat téměř z kompletní termínové nabídky, kromě pár vybraných dnů. Více informací o volných datech kdy rezervovat levné letenky Indie (Praha - Bombaj a zpět) s Turkish Airlines naleznete pod odkazem na rezervaci. Odlet je z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (4 hodiny a 30 minut) a příletem na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie.

Chcete levné letenky do Bombaje? Objednávejte co nejdříve, ať máte ještě z čeho vybírat, nyní je termínů dostatek, ale ubývají.

Rezervace levné letenky Bombaj (Indie)

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.