Turkish Airlines - Kanada - levné letenky Montreal 8.430,- kč

Aerolinka Turkish Arilines ví jak zaujmout! Letecká společnost ovenčena mnoha oceněními, známá především nadstandartním servisem na palubě nyní přichází s bezkonkurenčním tarifem! Jsou tu dlouho očekáváné zpáteční levné letenky do Montrealu v Kanadě s odletem z Budapešti za neodolatelnou cenu 8.430,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost Turkish Airlines levné letenky Kanada - Montreal: Akce dává šance bookovat si letenky do Montrealu na konec jara a celé léto. Zaknihovávat volné termíny lze z akčního kalendáře. Ten je k nalezení pod odkazem na konci tohoto tipu. Jedná se o relativně hojný počet termínů od 2. června 2014 až do 23. září 2014.

Stručné informace k letu: Odlety s Turkish Arlines z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt, Montreal, Kanada. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Levné letenky Montreal za jedinečnou cenu 8.430,- kč tam a zpět právem zařazujeme do kategorie nejlevnější letenky. K dostání pouze do vyprodání, doporučujeme provést okamžitý booking, v opačném případě vám nelze garantovat dostupnost spoje.

Proč do Montrealu? Leží v jihovýchodní části provicie Quebec a je taktéž největší městem této provincie. Zajímavostí je, že Montreal je hodnocen jako jedno z nejpříjemnějších měst k žití na světě.

Rezervujte neprodleně!

- online rezervace levné letenky Montreal - Kanada 8.430,- kč

Komentář

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.