Turkish Airlines - Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy 12.225,- kč

***update - přidána další varianta letu*** Nyní z Prahy do Jižní Korei ještě levněji! Neuplynuly ještě ani dva týdny a je tu další akce na letenky do Soulu z Prahy. Po zvýhodněném spoji Praha - Soul a zpět od Emirates by se mohlo zdát, že na delší dobu bude v této oblasti nedostatek levnějších letenek. Do boje ukořistit zákazníky na zajímavou cenu se ovšem vydává aerolinka Turkish Airlines.

Když se řekne Turkish Airlines, mnoha cestovatelům se vybaví komfort a kvalita na palubě. Cena za zpáteční levné letenky Soul z Prahy 12.225,- kč s poplatky směle konkuruje tarifu na letenky Jižní Korea - Soul od Emirates Airlines s cenou 14.949,- kč s taxami a poplatky, která patří mezi naprosté top aerolinky světa.

Vraťme se k akčním letenkám do Soulu od Turkish Airlines. Kliknete-li na odkaz pro rezervaci letenky na konci zprávy, zobrazíte si online stav volných letů. Označením vybraného data dokončíte rezervaci. Tarif nabízí rozsáhlé období s volnými letenkami od 2. února 2014 až do 30. října 2014, což je oproti konkurenčním letům od Emirates déle o nějakých pět měsíců.

Základní informace k letu do Jižní Korei: Odlety jsou uskutečňovány z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistání vede na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko s příletem na letiště Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Zpáteční let kopíruje prvotní tasu.

Tip: Pro srovnání a celkovou možnost prostudování obou stále platných tarifů jsme pro vás přidali i onu zmíněnou alternativu na levné letenky do Soulu od Emirates. Samozřejmě cena nemusí být vždy prioritní, pakliže se totiž někde potřebujete dopravit za specifických podmínek, může být i to drahší nakonec výhodnější.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.