Emirates Airlines - Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy 14.949,- kč

Korejský poloostrov nabízí dva totálně odlišné typy světa. Představuje Severní Koreu s totalitním režimem a tvrdou diktaturou a Jižní Koreu, jako nejlidnatější a jednu z nejvyspělejších zemí světa. A přesně na druhou zmiňovanou zemi dnes zaměříme svou pozornost. Podnikat levné lety do Jižní Korei je nyní realizovatelné v akčním spoji s odletem z hlavního města ČR - Prahy.

Jelikož jsou nynější akční letenky o pár hráčích kteří udávají tempo, nebude výjimkou ani tato aktualita, protože za akcí nestojí nikdo jiný, než aerolinka roku 2012 (ocenění se předchozí rok udělují v následujícím roce), která sbírá jeden prestižní titul za druhým. Tipujete Emirates Airlines? Uhodli jste!

Je tady exklusivní tarif letecké společnosti Emirates Airlines, který přináší s odletem z naší metropole zpáteční levné letenky do Soulu, hlavního města státu Jižní Korea a nejlidnatějšího města na světě. To vše za extra cenu 14.949,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky.

Dostupnost: Potřebujete letět do Jižní Korei ještě tento rok? Žádný problem! Link na konci zprávy ukrývá kalendář s volnými letenkami na období od 9. prosince do 29. dubna 2014. Zpáteční levné letenky Soul z Prahy se dají objednávat klikem na volné datum, oranžové označená data spadají pod volné dny, v kterých je možné letět.

Info k trase: Pohodlné lety probíhají na palubách top aerolinky Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Mezipřistání na trase zpět je 2h 35. Při zpátečním letu z Jižní Korei trvá mezipřistání v Dubaji 3h a 50 min.

Tip: Proč akční letenky do Soulu od Emirates Airlines jsme si už naznačili. Perfektní služby a přívětivá cena s odletem z Prahy na lince letenky Jižní Korea posunuje laťku vůci ostatním aerolinkám o pár levelů výše. Termínů je hromadu, objednávat je však potřeba levné letenky vždy co nejdříve. Například dneska platí mikulášská akce!

Letecké společnosti
Oblíbené lety