Emirates Airlines - Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy 14.949,- kč

Korejský poloostrov nabízí dva totálně odlišné typy světa. Představuje Severní Koreu s totalitním režimem a tvrdou diktaturou a Jižní Koreu, jako nejlidnatější a jednu z nejvyspělejších zemí světa. A přesně na druhou zmiňovanou zemi dnes zaměříme svou pozornost. Podnikat levné lety do Jižní Korei je nyní realizovatelné v akčním spoji s odletem z hlavního města ČR - Prahy.

Jelikož jsou nynější akční letenky o pár hráčích kteří udávají tempo, nebude výjimkou ani tato aktualita, protože za akcí nestojí nikdo jiný, než aerolinka roku 2012 (ocenění se předchozí rok udělují v následujícím roce), která sbírá jeden prestižní titul za druhým. Tipujete Emirates Airlines? Uhodli jste!

Je tady exklusivní tarif letecké společnosti Emirates Airlines, který přináší s odletem z naší metropole zpáteční levné letenky do Soulu, hlavního města státu Jižní Korea a nejlidnatějšího města na světě. To vše za extra cenu 14.949,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky.

Dostupnost: Potřebujete letět do Jižní Korei ještě tento rok? Žádný problem! Link na konci zprávy ukrývá kalendář s volnými letenkami na období od 9. prosince do 29. dubna 2014. Zpáteční levné letenky Soul z Prahy se dají objednávat klikem na volné datum, oranžové označená data spadají pod volné dny, v kterých je možné letět.

Info k trase: Pohodlné lety probíhají na palubách top aerolinky Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Mezipřistání na trase zpět je 2h 35. Při zpátečním letu z Jižní Korei trvá mezipřistání v Dubaji 3h a 50 min.

Tip: Proč akční letenky do Soulu od Emirates Airlines jsme si už naznačili. Perfektní služby a přívětivá cena s odletem z Prahy na lince letenky Jižní Korea posunuje laťku vůci ostatním aerolinkám o pár levelů výše. Termínů je hromadu, objednávat je však potřeba levné letenky vždy co nejdříve. Například dneska platí mikulášská akce!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.