Turkish Airlines - Indie - levné letenky do Bombaje z Prahy 11.990,- kč

Pohodlně letecky do Indie? Přesně tohle se nám nyní nabízí v podání neoficiálně korunovaného krále evropské letecké přepravy Turkish Airlines! Levné letenky do Bombaje (Mumbai) s odletem z Prahy za cenu 11.990,- kč včetně tax a poplatků. V ceně letenky je uvedený i zpáteční let směřující rovněž do Prahy.

Kdy můžeme vycestovat v akčním tarifu Turkish Airlines? Levné letenky do Bombaje je možné zaknihovávat z letového kalendáře v období od 25. dubna až do 31. prosince. Pozor! Jde o levné letenky do Indie z Prahy pouze na vybrané dny. Např. teď jsou dostupné odlety pouze v měsících duben a květen.

Popis trasy: odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (3h 55min) a příletem na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Zpáteční let kopíruje stejnou cestu.

Akční letenky do Indie včetně letového kalendáře naleznete níže, pod odkazem ma rezervaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o doprodej letenek od Turkish Airlines v českém rezervačním systému, je nutné bookovat levné letenky co nejdříve, protože již zítra nemusí být k dispozici.

Online rezervace levné letenky Bombaj (Indie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety