Turkish Airlines - Indie - levné letenky do Bombaje z Prahy 11.990,- kč

Pohodlně letecky do Indie? Přesně tohle se nám nyní nabízí v podání neoficiálně korunovaného krále evropské letecké přepravy Turkish Airlines! Levné letenky do Bombaje (Mumbai) s odletem z Prahy za cenu 11.990,- kč včetně tax a poplatků. V ceně letenky je uvedený i zpáteční let směřující rovněž do Prahy.

Kdy můžeme vycestovat v akčním tarifu Turkish Airlines? Levné letenky do Bombaje je možné zaknihovávat z letového kalendáře v období od 25. dubna až do 31. prosince. Pozor! Jde o levné letenky do Indie z Prahy pouze na vybrané dny. Např. teď jsou dostupné odlety pouze v měsících duben a květen.

Popis trasy: odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (3h 55min) a příletem na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Zpáteční let kopíruje stejnou cestu.

Akční letenky do Indie včetně letového kalendáře naleznete níže, pod odkazem ma rezervaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o doprodej letenek od Turkish Airlines v českém rezervačním systému, je nutné bookovat levné letenky co nejdříve, protože již zítra nemusí být k dispozici.

Online rezervace levné letenky Bombaj (Indie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.