Turkish Airlines - Indie - levné letenky do Bombaje z Prahy 11.990,- kč

Pohodlně letecky do Indie? Přesně tohle se nám nyní nabízí v podání neoficiálně korunovaného krále evropské letecké přepravy Turkish Airlines! Levné letenky do Bombaje (Mumbai) s odletem z Prahy za cenu 11.990,- kč včetně tax a poplatků. V ceně letenky je uvedený i zpáteční let směřující rovněž do Prahy.

Kdy můžeme vycestovat v akčním tarifu Turkish Airlines? Levné letenky do Bombaje je možné zaknihovávat z letového kalendáře v období od 25. dubna až do 31. prosince. Pozor! Jde o levné letenky do Indie z Prahy pouze na vybrané dny. Např. teď jsou dostupné odlety pouze v měsících duben a květen.

Popis trasy: odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (3h 55min) a příletem na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Zpáteční let kopíruje stejnou cestu.

Akční letenky do Indie včetně letového kalendáře naleznete níže, pod odkazem ma rezervaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o doprodej letenek od Turkish Airlines v českém rezervačním systému, je nutné bookovat levné letenky co nejdříve, protože již zítra nemusí být k dispozici.

Online rezervace levné letenky Bombaj (Indie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.