Turkish Airlines - Indie ↔ levné letenky Bombaj a Dillí z Prahy 9.908,- kč

Letenkáři, chystáte se do Indie? Pak zbystřete pozornost! Vůbec poprvé v dohledné době můžeme objednávat letenky do Indie z naší metropole pod deset tisíc kč. Maminka tarifu, turecká aerolinka Turkish Airlines je královna evropských letů co se kvalit týče, nyní však zaznamenává velké úspěchy i na poli levných letenek!

Odletět z Prahy je možné hned do dvou indických měst. K dispozici máte zpáteční levné letenky do Bombaje (Mumbai) za 9.908,- kč a za obdobnou cenu si teď zabookujete letenky levně do Dillí, anglicky zvané jako Delhi je teď s příplatkem oproti letu do Bombaje asi stopadesát korun.

Dostupnost: Zde je situace pro každé město trošičku odlišná, proto si ji pojďme trochu konkretizovat. Levné letenky Bombaj si dnes zaknihujete na měsíce od března 2014 až do prosince 2014, kromě července, tady je cena letenky na dvojnásobku. Zpáteční lety Dillí z Prahy bookujte na měsíce květen, červen, srpen, září a listopad a prosinec 2014.

Info k letu: Obě linky vypravuje aerolinie Turkish Airlines. Startuje se z letiště Praha s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, ať už letíte do Bombaje nebo Dillí. V případě Bombaje se přilétá na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. V případě Dillí přiletíte na Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie.

Tip: Pod následujícími odkazy jsou k nalezení konkrétní příklady pro rezervaci levné letenky. Nebudete-li chtít další lety vyhledávat sami, napište nám své požadavky na facebook. Lety vám vyhledáme dle vašich potřeb a priorit. Letět do Indie z Turkish Airlines z Prahy a ještě pod deset tisíc se nepodaří každý den, tak neváhejte!

↔ Bombaj - Indie z Prahy 9.908,- kč rezervace

↔ Delhi - Indie z Prahy 10.051,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.