Transaero Airlines ⇆ Dominikána - levné letenky Punta Cana z Prahy (a zpět) 12.987,- kč

akce letenky Punta Cana - Dominikánská republikaPovyšte svoji dovolenou na záležitost, která vám utkví v paměti! Je tu nejvyhledávanější letovisko Dominikánské Republiky pro všechny majíc nároky letět z Česka k bílým písčitým plážím s azurově modrým mořem. Priorita je jasná, utratit při tom minimum. Tyto parametry momentálně splňuje tarif ruského dopravce Transaero Airlines, jenž nám předložil obousměrné levné letenky Punta Cana z Prahy za lidovou cenu 12.987,- kč.

Uchopte příležitost za pačesy a nenechte si uniknout akční letenky do Dominikánské Republiky z české metropole, za než zaplatíte včetně cesty zpátky a všech poplatků necelých třináct tisíc. Nebudeme vás napínat, zde jsou termíny. Pro všechny kdo neměli čas užít si dovolenou přes letní prázdniny svitla naděje cestovat do Punta Cana právě teď. Kalendář vybízí cestu již od dneška! Leťte do Dominikány z Prahy od 10. září až po 24. říjen 2015. V tomto období je nyní dostatek volných míst.

Pár doplňkových informací než objednáte letenku. Do Punta Cana letíte z Prahy s ruským dopravcem, trasa tedy vede přes Moskvu. Akční letenky Punta Cana nebo jakékoliv výhodnější cestování do Dominikánské Republiky je dostupné zřídkakdy, např. poslední zajímavou linku Punta Cana měl Condor, ale to již velmi dávno a ještě s odletem z německého Mnichova. Mrkněte i na jiné letenky do Karibiku.

⇆ Punta Cana - Dominikána (z Prahy) 12.987,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.