TOP AKCE! Royal Jordanian - Indie - levné letenky Bombaj 7.290,- kč

Dnešní den se bude ubírat v duchu několika letenkových megaakcí, takže není na co čekat, pojďme si představit první akční pecku. Jste při cestování flexibilní? Indická Bombaj, nebo-li také Mumbaj se nyní nabízí za více než ekluzivní cenu, posuďte sami! Zpáteční levné letenky Bombaj s odletem ze švýcarské Ženevy a návratem buď do Berlína, nebo Mnichova jsou nyní k dispozici jen za 7.290,- kč i s poplatky!

Výjímečný tarif s výjímečnou cenou v českém rezervačním systému patří aerolinkám Royal Jordanian a nabízí celkem slušné možnosti pro rezervaci levné letenky do Indie. Protože jde o akční letenky, nebudete ošizení o kalendář s volnými lety. Stačí klik na odkaz pro booking levné letenky a termíny máte před sebou. V tuto chvíli je k mání období od až do 31. května 2014. Kalendář ukazuje online stav.

Jak se letí do Bombaje? Odlétá se z letiště Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko s delším mezipřistáním na Queen Alia Intl Arpt, Amán, Jordán a příletem na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Zpět se stejným mezipřistáním. Finální přílet je na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, nebo na Tegel Airport, Berlín, Německo, podle zvoleného spoje.

Tip: Odlet z Ženevy? Lety z Ženevy jsou teď v kurzu také díky aerolinkám ČSA, u kterých momentálně probíhá akce na letenky z Prahy do Ženevy a zpět za 2.290,- kč. Najdete zde. V tomto případě se ale vyplatí vyhledat si jednosměrnou letenku přes náš porovnávač, kde jí pořídíte už kolem tisíce kč. Levné letenky do Bombaje (Mumbaj) se tak stávají ještě více atraktivní. Pro více info se na nás obraťte na facebooku, poradíme vám individuálně dle vašich potřeb.

- rezervace letenky Bombaj - Indie 7.290,- kč (z Ženevy, zpět Mnichov)

- rezervace letenky Bombaj - Indie 7.290,- kč (z Ženevy, zpět Berlín)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.