TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Benátky z Prahy (zpáteční) také na letní prázdniny 1.308,- kč

TIP! Wizz Air - Itálie - levné letenky Benátky z Prahy (zpáteční) 1.308,- kč

V rámci obrovské konkurence zlevňují i letecké nízkonákladové spoje. Názorný příklad si ukažme na nízkonákladovém tarifu Wizz Air. Sekci "letenky do 1.500,- kč" obohacují zpáteční letenky do italských Benátek na lukrativní termíny při odletech z české metropole Praha. Linka Benátky včetně zpáteční cesty může být vaše už za 1.308,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Dlouho se v kalendáři míjely jen nezajímavé termíny v zimním nečase. Nyní se situace změnila a nejlevnější letenky Benátky za pouhých 13 stovek při odletu z Česka koupíte například na červnový termín na pokraji léta (19. - 23.6. 2017). Atraktivních termínů je více a není problem třeba jen za drobný příplatek (cca 100,- kč) letět i třeba v červenci a srpnu o letních prázdninách. Cestovní období květen až listopad 2017. Vypravují Wizz Air.

Tip: Itálie, to je oblíbená destinace mnoha Čechů. Ví to i aerolinky a tak cílí levnými lety na Miláno, Řím, Neapol, Bari, Trapani a další oblíbená turistická letoviska. Zde jsou ostatní tipy na levné letenky do Itálie (odkaz).

  •   Benátky - Itálie (z Prahy) 1.308,- kč termíny

 

Další užitečné odkazy:

 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety