TIP! TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.390,- kč, také přímé lety a termíny na léto

TIP! TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.390,- kč

Na koho se spolehnout v otázce levného letu do New Yorku v období konce letošního roku a začátku toho nového? Budeme-li chtít cestovat s prioritou odletu z Česka, doporučujeme volit aktuálně akční let New York v podání kvalitních aerolinek TAP Air Portugal. Zpáteční letenka do Big Apple s odletem z Prahy na křídlech portugalského dopravce výjde jen na 9.390,- kč.

Dostupnost: Jaké konkrétní termíny nabízejí v akci TAP Air Portugal? To se dozvíme nyní. Tajenku levných letenek do New Yorku rozluští kalendář, nahlédněte (dole odkaz termíny). Počítat můžete s volnými místy od 9. listopadu 2017 do 28. února 2018. Letí se přes Lisabon.

Tip: Nesedí vám datumy? Jsou tu i alternativy. Jako například Iberia na trase Düsseldorf - New York a zpět za 8.490,- kč. Termíny od konce října až do 30. dubna 2018. Za 9.990,- kč se dá letět do Big Apple z Berlína. Letět dříve rovná se akční letenka do New Yorku od British Airways. Termíny od června, cena 10.990,- kč. Historii akčních letenek do USA najdete zde.

  •   New York - USA (z Prahy - TAP) 9.390,- kč termíny
  •   New York - USA (z Prahy - Iberia) 9.990,- kč termíny
  •   New York - USA (z Prahy - British A.) 10.990,- kč termíny
  •   New York - USA (z Prahy - Delta - přímý let) 10.990,- kč termíny

 

Další užitečné odkazy:

 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety