TIP! Austrian Airlines - Kanada - levné letenky Toronto (zpáteční) 7.690,- kč

TIP! Austrian Airlines - Kanada - levné letenky Toronto (zpáteční) 7.690,- kč

Austrian Airlines to s novou taktikou levných letenek myslí opravdu vážně. Po slušně naceněných letech z Prahy na thajský ostrov Koh Samui se tentokrát za levný peníz vydáme s rakouskou aerolinkou do Kanady - druhé největší země světa. Jsou tu zpáteční levné letenky Toronto za peckovní cenu 7.690,- kč při odletu z dobře dostupného Amsterdamu.

Dostupnost: Kladete si otázku, kdy se dá za takovou cenu do Toronta vůbec letět? Čtěte dále! Jedná se o akční letenky do Kanady nyní netypicky na zimní čas. Termíny v kalendáři nám dovolují rezervovat datum odletu s cílem Kanada od 11. ledna 2018 s posledním dnem návratu 20. února 2018. S Austrian Airlines se letí do Toronta s 2 přestupy ve Vídni a v Curychu. Delší doba mezipřistání nahrává prohlídkám měst. Příletá se na letiště Lester B Pearson International - Toronto - Kanada.

Tip: Jestli máte cestování v oblíbě, odlet z Amsterdamu vám na trase do Kanady od Austrian Airlines vadit nebude. Nejvýhodnější varianta dopravy do Holandska je letět se zpáteční letenkou do Eindhovenu z Brna už za 751,- kč a poté se dopravit busem (asi hodinová cesta) do Amsterdamu. Ať žijou prázdniny. Levnému létání zdar!

Rezervace letenky

  Toronto - Kanada (z Amsterdamu) 7.690,- kč termíny
  Eindhoven - Holandsko (z Brna) 751,- kč termíny

Další užitečné odkazy

  Kompenzace za zpožděný a zrušený let Odškodnění až 600 eur
  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety