TIP! Air China - Taiwan - levné letenky Taipei (zpáteční) 10.390,- kč

TIP! Air China - Taiwan - levné letenky Taipei (zpáteční) 10.390,- kč

Poznejte nepoznanou zemi s neskutečným přírodním bohatstvím. Opravdový znalec ví, že Taiwan leží neprávem stranou turismu. Využijme toho! Jsou tu malo vídáné levné letenky na Taiwan. Od loňského roku čekáme na akční letenky do Taipei, nyní jsou tady už za 10.390,- kč a na trase se aktuálně dokonce předhánějí dvě aerolinky.

Dostupnost: Pozici nejlevnější letenky do Taiwanu - Taipei drží letecká společnost Air China za cenu kolem deseti a půl. Termíny k rezervaci 17. listopad 2017 až 27. květen 2018. Odlétá se z Mnichova. Z tohoto německého města nyní nabízí akční lety do Taipei i nizozemská KLM. Konkurenční tarif je za částku 11.190,- kč na termíny od 20. listopadu 2017 po 7. březen 2018.

Tip: V dnešní době stačí vyčkat chvíli a ulovíte si levnou letenku téměř kamkoliv. Toto pravidlo ale neplatí u letenek na Taiwan. Poslední  obdobná šance s cenou 11.676,- kč byla v produkci Turkish Airlines a datuje se až někdy k loňskému dubnu, tady se musí konat svižně. Pro cestu do Mnichova využijte za pár stovek dostupnou jízdenku například od Goeuro nebo Flixbus

Rezervace letenky:

  Taipei - Taiwan (Air China) 10.390,- kč termíny
  Taipei - Taiwan (KLM) 11.190,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Kompenzace za zpožděný a zrušený let Odškodnění až 600 eur
  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
 

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety