TIP! Air Canada - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose (zpáteční) 8.990,- kč

TIP! Air Canada - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose (zpáteční) 8.990,- kč

Nejen zvýhodněné lety do Belize teď může nabídnout dopravce Air Canada, co se týká levné cesty do Karibiku. Aerolinka za bezvadnou cenu 8.990,- kč teď vybízí k rezevaci letenek do exotické Kostariky. Cílem je oblíbené letovisko San Jose. Postup pro rezervaci je snadný, čtěte dále a dozvíte se další podrobnosti!

Dostupnost: Za chvíli je zima. Pakliže ji nechcete celou strávit v teplé bundě, vypravte se s levnou letenkou Kostarika - San Jose od Air Canada do tropického Karibiku. Kalendář kanadského přepravce takto zvýhodňuje vybrané termíny od 15. ledna do 29. března 2018. Letí se z Amterdamu přes Toronto.

Tip: Odlétát do Kostariky - San Jose z Holandska je zábava, máte-li cestováni v krvi. V minulém článku jsme vám sdělili, jak se tam dostat. Opět levně a letecky. Opakování je matka moudrosti a tak zde jsou zmíněné instrukce. Nejlevnější doprava k místu odletu je s lowcost letenkou Brno - Eindhoven a zpět (od 750,- kč - Wizz Air) a pak z Eindhovenu do Amstru hodinku busem za cca 179,- kč (Flixbus). Odkaz níže.

Rezervace letenky:

  San Jose - Kostarika (z Amsterdamu) 8.990,- kč termíny
  Eindhoven - Holandsko (z Brna) 751,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Kompenzace za zpožděný a zrušený let Odškodnění až 600 eur
  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety