TAROM - Rumunsko - levné letenky Kluž z Prahy 2.580,- kč

Vyhledáváte převážně netradiční cestování? Vydejte se na letní leteckou cestu do Rumunska za super peníze! Díky nově spuštěnému tarifu rumunské letecké společnosti TAROM Romanian Airlines se dají objednávat zpáteční levné letenky do Kluže v přímém letu z Prahy za senzačních 2.580,- kč s taxami i poplatky.

Tarif je možné objednávat pro levné lety do Rumunska - Kluž (Cluj) ve vybraných termínech od 5. srpna. Jako příklad bookingu levné letenky Kluž uvádíme například srpnové datum 7. - 16.8. Zatím se musíte spokojit s konkrétními tipy, jelikož kalendář na levné letenky Praha - Kluž zatím není k dispozici a kdo ví, kdy se objeví.

Informace k novému letu do Rumunska - tarif probíhá v režii rumunských aerolinek TAROM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Napoca Arpt, Cluj, Rumunsko. Přímý let z Prahy do Kluže trvá 2 hodiny a 10 minut.

Tip: při individiálním vyhledávání zpáteční levné letenky do Rumunska (Kluž) z Prahy je nutné do formuláře napsat cizí název města, tedy Cluj a nikoliv český název Kluž. Za tuto cenu je volných jen pár letenek do Kluže, máte li tedy zájem o nejlevnější letenky, bookujte ihned!

Online rezervace levné letenky Kluž (Rumunsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.