TAROM - Rumunsko - levné letenky Kluž z Prahy 2.580,- kč

Vyhledáváte převážně netradiční cestování? Vydejte se na letní leteckou cestu do Rumunska za super peníze! Díky nově spuštěnému tarifu rumunské letecké společnosti TAROM Romanian Airlines se dají objednávat zpáteční levné letenky do Kluže v přímém letu z Prahy za senzačních 2.580,- kč s taxami i poplatky.

Tarif je možné objednávat pro levné lety do Rumunska - Kluž (Cluj) ve vybraných termínech od 5. srpna. Jako příklad bookingu levné letenky Kluž uvádíme například srpnové datum 7. - 16.8. Zatím se musíte spokojit s konkrétními tipy, jelikož kalendář na levné letenky Praha - Kluž zatím není k dispozici a kdo ví, kdy se objeví.

Informace k novému letu do Rumunska - tarif probíhá v režii rumunských aerolinek TAROM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Napoca Arpt, Cluj, Rumunsko. Přímý let z Prahy do Kluže trvá 2 hodiny a 10 minut.

Tip: při individiálním vyhledávání zpáteční levné letenky do Rumunska (Kluž) z Prahy je nutné do formuláře napsat cizí název města, tedy Cluj a nikoliv český název Kluž. Za tuto cenu je volných jen pár letenek do Kluže, máte li tedy zájem o nejlevnější letenky, bookujte ihned!

Online rezervace levné letenky Kluž (Rumunsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.