TAP + United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy a Vídně 12.760,- kč

Číháte na levné letenky do New Yorku? Právě vám jsou věnovány následující řádky. Chcete-li letět do největšího města USA, máte nyní na výběr ze dvou možností. První je jako šitá na míru zájemcům o letenky New York z Prahy. Tady úřaduje portugalská TAP Air Portugal s cenou 12.760,- kč. Druhá varianta potěší turisty chtějíc letět do New Yorku z Vídně. Na tomto spoji teď kraluje United Airlines s letenkami za 13.632,- kč.

A nyní k termínům. V obou případech nemusíte levné letenky do USA vyhledávat, díky přítomnosti letových kalendářů jen stačí označit volný termín s následným provedením rezervace. Levné letenky do New Yorku z Prahy od aerolinky TAP jsou k mání na data od 4. února do 30. března 2014. Naopak tarifu United Airlines pro lety New York z Vídně náleží kalendář s volnými lety od 4. března do 4. června 2014.

Info k letům do New Yorku: Tarif z Prahy s TAP Air Portugal obsahuje trasu Praha - Lisabon - New York a zpět. Naopak tarif United Airlines z Vídně se může pochlubit přímým zaoceánským spojem. Do New Yorku letíte přímo z Vídně. Stejně i zpět.

Tip: Proč rezervovat tyto levné letenky do USA, zvláště v případě přímého spoje z Vídně je myslíme více než jasné. Zabookovat si přímou linku s akční cenou se nepoštěstí každý den, tak neváhejte!

↔ New York - USA z Prahy 12.760,- kč rezervace

↔ New York - USA z Vídně (přímý spoj) 13.632,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.