TAP Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy 12.590,- kč

V návaznosti na říjnové a listopadové akční letenky do New Yorku z Prahy s dopravcem TAP Air Portugal se nám tu objevují další levné letenky do tohoto amerického města. Cena 12.590,- kč za zpáteční letenky i s poplatky je téměř stejná jako u předchozí, ještě stále platné letenkové akce.

Dostupnost: akční lety do USA - (New York) v aktuálním tarifu probíhají opět v režii portugalské aerolinky TAP Portugal. Na kdy? Levné letenky do New Yorku za 12.590,- kč s odlety z Prahy zde naleznete na začátek příštího roku (leden, únor, březen). Výběry letenek jsou opět možné z kalendáře.

Popis trasy: lety mají jedno mezipřistání při cestě tam i zpět na letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko. Odlétá se z letiště Praha Václava Havla, přilétá se na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA.

Tip: zajímají vás levné letenky do USA, nebo rovnou do samotného New Yorku? Přehled nabídek do USA získáte zde. Přehled levných letenek do New Yorku najdete na tomto odkazu. Jako nejoblíbenější informační kanál využíváte facebook, přijdete si nás a už vám neunikne ani jedna výhodná letenková příležitost.

- rezervace letenky New York z Prahy - USA 12.590,- kč (TAP Air Portugal)

- rezervace letenky New York z Prahy - USA 10.490,- kč (Virgin Atlantic)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.