TAP Air Portugal - USA - levné letenky Praha - New York a zpět 12.490,- kč

Před deseti dny jste měli možnost zaknihovat si levné letenky do New Yorku od Tap Air Portugal sice s odletem z Prahy, ale návraty byly do Barcelony. Pakliže vám nevyhovovaly návraty do tohoto španělského města, můžete zvolit nový tarif od Tap Air Portugal na levné letenky do New Yorku z Prahy, s návraty do Prahy za cenu 12.470,- kč i s poplatky.

Termíny: pospěšte si, volných letenek ubývá. V současné době si můžete vybírat letenky do New Yorku z kalendáře na říjen a listopad, ale na říjen už jsou letenky do USA (New York) skutečně v omezeném počtu, jinak řečeno, spočítáte je na prstech jedné ruky.

Popis letu: poletíte s aerolinkami TAP Air Portugal z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na letiště Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA. Při zpátečním letu se rovněž zastavíte v Lisabonu, s příletem do Prahy.

Tip: tarif je určený hlavně letenkářům, kteří chtějí letět levně do New Yorku (USA) z Prahy a nevadí jim případné delší zdržení u mezipřistání (podle zvoleného data a doby letu). K levné letence doporučujeme projet nabídku zlevněného ubytování, nebo ubytování v akci v New Yorku (odkaz v pravém sidebaru).

Online rezervace levné letenky New York (USA)

alternativa: levné letenky do New Yorku od Lufthansy 13.900,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.