TAP Air Portugal - USA - levné letenky Praha - New York a zpět 12.490,- kč

Před deseti dny jste měli možnost zaknihovat si levné letenky do New Yorku od Tap Air Portugal sice s odletem z Prahy, ale návraty byly do Barcelony. Pakliže vám nevyhovovaly návraty do tohoto španělského města, můžete zvolit nový tarif od Tap Air Portugal na levné letenky do New Yorku z Prahy, s návraty do Prahy za cenu 12.470,- kč i s poplatky.

Termíny: pospěšte si, volných letenek ubývá. V současné době si můžete vybírat letenky do New Yorku z kalendáře na říjen a listopad, ale na říjen už jsou letenky do USA (New York) skutečně v omezeném počtu, jinak řečeno, spočítáte je na prstech jedné ruky.

Popis letu: poletíte s aerolinkami TAP Air Portugal z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na letiště Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA. Při zpátečním letu se rovněž zastavíte v Lisabonu, s příletem do Prahy.

Tip: tarif je určený hlavně letenkářům, kteří chtějí letět levně do New Yorku (USA) z Prahy a nevadí jim případné delší zdržení u mezipřistání (podle zvoleného data a doby letu). K levné letence doporučujeme projet nabídku zlevněného ubytování, nebo ubytování v akci v New Yorku (odkaz v pravém sidebaru).

Online rezervace levné letenky New York (USA)

alternativa: levné letenky do New Yorku od Lufthansy 13.900,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety