Taiwan - levné letenky do Taipei z Prahy 10.491,- kč

Sháníte všude možně levné letenky do Taiwanu (Čínské Republiky), ale nic jste neobjevili? Nesmutněte! Máme pro vás skvělý tip! V kombinaci leteckých dopravců KLM a China Southern Airlines si můžeme aktuálně objednat levné letenky do Taipei, hlavního města Taiwanu.

Jsou tady dvě varianty, levné letenky do Taipei s odletem z Prahy a návratem do Varšavy za cenu 10.591,- kč s poplatky, nebo za stejnou cenu levné letenky do Taipei s odletem z Varšavy a návratem do Prahy. Co si vyberete?

Termíny: tento tarif je k dispozici pro akční lety do Taiwanu ve vybraných dubnových a květnových termínech. Bohužel pro levné letenky do Taiwanu ve zmíněném kombinovaném tarifu není k dispozici letenkový kalendář. Vybrali jsme proto pro vaši snadnější orientaci příkladové termíny pro obě varianty na přelom dubna a května.

Neoddalujte objednání levné letenky do Taipei, protože již za pár chvil může být cena na vaše datum o mnoho vyšší, nebo zcela vyprodána. Pro případnou dopravu do a z Varšavy je ideální autobusová jízdenka (pravý blok stránek), jednosměrná vás při včasné rezervaci výjde na tři až čtyři stovky.

- online rezervace levné letenky na Taiwan s odletem z Prahy a návratem do Varšavy

- online rezervace levné letenky na Taiwan s odletem z Varšavy a návratem do Prahy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.