Taiwan - levné letenky do Taipei z Prahy 10.491,- kč

Sháníte všude možně levné letenky do Taiwanu (Čínské Republiky), ale nic jste neobjevili? Nesmutněte! Máme pro vás skvělý tip! V kombinaci leteckých dopravců KLM a China Southern Airlines si můžeme aktuálně objednat levné letenky do Taipei, hlavního města Taiwanu.

Jsou tady dvě varianty, levné letenky do Taipei s odletem z Prahy a návratem do Varšavy za cenu 10.591,- kč s poplatky, nebo za stejnou cenu levné letenky do Taipei s odletem z Varšavy a návratem do Prahy. Co si vyberete?

Termíny: tento tarif je k dispozici pro akční lety do Taiwanu ve vybraných dubnových a květnových termínech. Bohužel pro levné letenky do Taiwanu ve zmíněném kombinovaném tarifu není k dispozici letenkový kalendář. Vybrali jsme proto pro vaši snadnější orientaci příkladové termíny pro obě varianty na přelom dubna a května.

Neoddalujte objednání levné letenky do Taipei, protože již za pár chvil může být cena na vaše datum o mnoho vyšší, nebo zcela vyprodána. Pro případnou dopravu do a z Varšavy je ideální autobusová jízdenka (pravý blok stránek), jednosměrná vás při včasné rezervaci výjde na tři až čtyři stovky.

- online rezervace levné letenky na Taiwan s odletem z Prahy a návratem do Varšavy

- online rezervace levné letenky na Taiwan s odletem z Varšavy a návratem do Prahy

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 28 Březen, 2013 - 18:40

kde muzu za danou cenu letenku koupit?Mel bych zajem
josef.vrana.cz@gmail.com

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.