Taiwan - levné letenky do Taipei z Prahy 10.491,- kč

Sháníte všude možně levné letenky do Taiwanu (Čínské Republiky), ale nic jste neobjevili? Nesmutněte! Máme pro vás skvělý tip! V kombinaci leteckých dopravců KLM a China Southern Airlines si můžeme aktuálně objednat levné letenky do Taipei, hlavního města Taiwanu.

Jsou tady dvě varianty, levné letenky do Taipei s odletem z Prahy a návratem do Varšavy za cenu 10.591,- kč s poplatky, nebo za stejnou cenu levné letenky do Taipei s odletem z Varšavy a návratem do Prahy. Co si vyberete?

Termíny: tento tarif je k dispozici pro akční lety do Taiwanu ve vybraných dubnových a květnových termínech. Bohužel pro levné letenky do Taiwanu ve zmíněném kombinovaném tarifu není k dispozici letenkový kalendář. Vybrali jsme proto pro vaši snadnější orientaci příkladové termíny pro obě varianty na přelom dubna a května.

Neoddalujte objednání levné letenky do Taipei, protože již za pár chvil může být cena na vaše datum o mnoho vyšší, nebo zcela vyprodána. Pro případnou dopravu do a z Varšavy je ideální autobusová jízdenka (pravý blok stránek), jednosměrná vás při včasné rezervaci výjde na tři až čtyři stovky.

- online rezervace levné letenky na Taiwan s odletem z Prahy a návratem do Varšavy

- online rezervace levné letenky na Taiwan s odletem z Varšavy a návratem do Prahy

Letecké společnosti