Swiss Air - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 11.784,- kč

Jak letět levně do USA s odletem i návratem z Prahy a přitom pohodlně si právě ukážeme na tarifu švýcarské letecké společnosti Swiss Air. Tato aerolinka nabízí v našem rezervačním systému levné letenky do New Yorku s cenou 11.784,- včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta samozřejmě i zpáteční letenka New York - Praha.

Pojďme se na levné letenky do New Yorku podívat detailněji. Volné termíny v uvedeném tarifu Swiss Air na lince Praha - New York a zpět jsou nyní dostupné na říjen. Např. 1. - 6.10., 1. - 8.10., 2. - 6.10., 3. - 8.10. Všechny tyto příkladové volné termíny najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy.

Informace k letu: lety do USA z Prahy ve zmiňovaném zlevněném tarifu Swiss Air mají krátká mezipřistání a tak jsou nenáročná a jako dělaná pro cestovatele, kteří nemají rádi dlouhé lety. Ceny za letenky platí při aktuální rezervaci.

Odlet do USA je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko (1h 15min) a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, USA. Zpáteční let s pauzou jen 60 minut.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.