Swiss Air - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 11.784,- kč

Jak letět levně do USA s odletem i návratem z Prahy a přitom pohodlně si právě ukážeme na tarifu švýcarské letecké společnosti Swiss Air. Tato aerolinka nabízí v našem rezervačním systému levné letenky do New Yorku s cenou 11.784,- včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta samozřejmě i zpáteční letenka New York - Praha.

Pojďme se na levné letenky do New Yorku podívat detailněji. Volné termíny v uvedeném tarifu Swiss Air na lince Praha - New York a zpět jsou nyní dostupné na říjen. Např. 1. - 6.10., 1. - 8.10., 2. - 6.10., 3. - 8.10. Všechny tyto příkladové volné termíny najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy.

Informace k letu: lety do USA z Prahy ve zmiňovaném zlevněném tarifu Swiss Air mají krátká mezipřistání a tak jsou nenáročná a jako dělaná pro cestovatele, kteří nemají rádi dlouhé lety. Ceny za letenky platí při aktuální rezervaci.

Odlet do USA je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko (1h 15min) a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, USA. Zpáteční let s pauzou jen 60 minut.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety