Swiss Air - Maledivy - levné letenky Male z Vídně 14.290,- kč

Další luxusní dovolenková destinace je tady za velmi slušné peníze s odletem rakouské Vídně. Nabídku Swiss Air právem zařazujeme do kategorie nejlevnější letenky. Nabízí se akční letenky na Maledivy s cenou 14.290,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky nás zavedou na Male, hlavní město souostrovního státu Maledivy.

Pojďme se na akci švýcarských aerolinek podívat podrobněji. Klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této zprávy si zobrazíte kalendář a v něm levné letenky Male s možnými odlety od 4. května do 7. července. Kalendář už je notně protřídlý, proto se určitě vyplatí výběr letenky a vhodného termínu již dále neoddalovat.

Popis akčních letů na Maledivy v tarifu letecké společnosti Swiss Air - poletíte z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na letišti Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Stejný let poté absulvujete také u zpáteční trasy.

Poslední akce na levné letenky na Maledivy tady byla na konci ledna letošního roku, ovšem ne každému vyhovoval odlet z polské Varšavy. Levné letenky Male s odletem z Vídně za akční cenu 14.290,- kč se tak jeví jako ideální varianta pro všechny, kteří chcou letět levně na Maledivy a necestovat k dalekému místu odletu.

Online rezervace levné letenky Male (Maledivy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.