Swiss Air - Kuba - levné letenky Praha - Varadero a zpět 15.290,- kč

Po akčních letenkách do Havany z minulého týdne (zde) se nám tu objevují úplně poslední termíny na levné letenky do Varadera s odlety z Prahy. Zpáteční letenky Praha - Varadero teď pořídíte za skvělých 15.290,- kč včetně tax a poplatků. Levné lety na Kubu režíruje švýcarská aerolinka Swiss Air.

Jak na to? Na konci této zprávy najdete odkaz, klikněte na něj a zobrazte si kalendář s levnými letenkami na Kubu z Prahy. Jedná se ovšem o zbytkový doprodej, takže minumim letenek. Aktuálně tam najdete levné lenky Varadero na pár vybraných datumů v srpnu, září a říjnu.

Jak se letí? Poletíte s leteckou společností Swiss Air s odletem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na letiště Juan Gualberto Gomez Arpt, Varadero, Kuba. Totéž u zpátečního letu.

Tip: máte-li zájem o v podstatě nejlevnější letenky Varadero s odletem z Prahy, bookujte okamžitě. V opačném případě je velká pravděpodobnost, že už nebude dostupná ani jedna letenka na Kubu, hlavně co se týká termínů pro odlety.

Online rezervace levné letenky Varadero (Kuba)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.