Swiss Air - Kuba - levné letenky Praha - Varadero a zpět 15.290,- kč

Po akčních letenkách do Havany z minulého týdne (zde) se nám tu objevují úplně poslední termíny na levné letenky do Varadera s odlety z Prahy. Zpáteční letenky Praha - Varadero teď pořídíte za skvělých 15.290,- kč včetně tax a poplatků. Levné lety na Kubu režíruje švýcarská aerolinka Swiss Air.

Jak na to? Na konci této zprávy najdete odkaz, klikněte na něj a zobrazte si kalendář s levnými letenkami na Kubu z Prahy. Jedná se ovšem o zbytkový doprodej, takže minumim letenek. Aktuálně tam najdete levné lenky Varadero na pár vybraných datumů v srpnu, září a říjnu.

Jak se letí? Poletíte s leteckou společností Swiss Air s odletem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na letiště Juan Gualberto Gomez Arpt, Varadero, Kuba. Totéž u zpátečního letu.

Tip: máte-li zájem o v podstatě nejlevnější letenky Varadero s odletem z Prahy, bookujte okamžitě. V opačném případě je velká pravděpodobnost, že už nebude dostupná ani jedna letenka na Kubu, hlavně co se týká termínů pro odlety.

Online rezervace levné letenky Varadero (Kuba)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.