Swiss Air - JAR - levné letenky Kapské Město z Prahy 15.990,- kč

Zaleťte si levně do Kapského Města z Prahy, druhého největšího města Jihoafrické Republiky na křídlech renomované švýcarské letecké společnosti Swiss Air. Zpáteční levné letenky Praha - Kapské Město si teď objednáme v cz systému za příznivých 15.990,- kč i s poplatky.

Dostupnost: i ti méně flexibilní mají šanci na levné letenky do JAR (Kapské Město), protože tu máme akční letenky a to znamená, výběr volných termínů z kalendáře. Období pro výběr levné letenky Kapské Město z Prahy je od 8. listopadu do 8. dubna 2014 (pouze vybrané dny).

Info k letům, popis trasy: vypravuje aerolinka Swiss Air, poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (hodina a 45 minut). Přilétá se na letiště Cape Town International, Cape Town, Jihoafrická republika.

Máte namířeno do Jihoafrické Republiky a dáváte přednost pohodlným letům s odlety z Prahy? Pak jednoznačně šáhněte po tarifu akční letenky Kapské Město, protože za tuto cenu nic lepšího neseženete. Navíc lety se Swiss Air patří k těm lepším, co se nabízí. Dostupný je pouze omezený počet letenek.

Rezervace levné letenky Kapské Město (Jihoafrická Republika)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.