Swiss Air - Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.990,- kč

Vydejte se levně letecky do Číny! Konečně se dočkávají také cestovatelé, vyhlížejíc levné letenky na asijský kontinent, preferujíc let z Prahy. Díky aktuálně zveřejněnému akčnímu tarifu švýcarských aerolinek Swiss Air tu máme levné letenky do Pekingu s odletem z Prahy (návrat v ceně) za příznivou cenu 12.990,- kč včetně tax a poplatků.

Pro pohodlnost při výběru termínu levné letenky do Číny (Peking) z Prahy je pro vás připraven letový kalendář. Najdete v něm akční letenky Peking na období od 3. září až do 31. března 2014! Nějaké ty akční letenky v tarifu Swiss Air můžete nyní objednávat na všechny měsíce v tomto období.

Informace k tarifu - akční lety jsou dostupné v českém systému, režíruje je letecká společnost Swiss Air s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Stejnou trasu absolvujete i při zpátečním letu.

Tip: je-li pro vás prioritní letět z Prahy, je pro vás tarif na levné letenky do Pekingu od Swiss Air jako dělaný. Výběr z mnoha termínů s odlety z Prahy zajišťuje velkou poptávku, neváhejte tedy a bookujte levné letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety