Swiss Air - Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.990,- kč

Vydejte se levně letecky do Číny! Konečně se dočkávají také cestovatelé, vyhlížejíc levné letenky na asijský kontinent, preferujíc let z Prahy. Díky aktuálně zveřejněnému akčnímu tarifu švýcarských aerolinek Swiss Air tu máme levné letenky do Pekingu s odletem z Prahy (návrat v ceně) za příznivou cenu 12.990,- kč včetně tax a poplatků.

Pro pohodlnost při výběru termínu levné letenky do Číny (Peking) z Prahy je pro vás připraven letový kalendář. Najdete v něm akční letenky Peking na období od 3. září až do 31. března 2014! Nějaké ty akční letenky v tarifu Swiss Air můžete nyní objednávat na všechny měsíce v tomto období.

Informace k tarifu - akční lety jsou dostupné v českém systému, režíruje je letecká společnost Swiss Air s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Stejnou trasu absolvujete i při zpátečním letu.

Tip: je-li pro vás prioritní letět z Prahy, je pro vás tarif na levné letenky do Pekingu od Swiss Air jako dělaný. Výběr z mnoha termínů s odlety z Prahy zajišťuje velkou poptávku, neváhejte tedy a bookujte levné letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.