SriLankan Airlines - Maledivy - levné letenky Male 12.217,- kč

*** update - doplněn letový kalendář na říjen až únor 2014 za jednotnou cenu 12.220,- kč! *** Za solidní peníze teď vycestujeme i na Maledivy s krátkou zastávkou na Srí Lance. Letecká společnost SriLankan Airlines snížila letenky do Male na trase z italského Říma na částku 12.217,- kč včetně tax a poplatků (cena za zpáteční letenky), takže dobrý podnět na dobrodružnou cestu. Připočtete-li letenky z Prahy do Říma, výjdou vás zpáteční levné letenky na Maledivy i včetně spoje Praha - Řím a zpět na slušných 14 tisíc kč!

Pojďme to vzít postupně, termíny. Žádná Hitparáda to není. V této chvíli seženete nejlevnější letenky Maledivy pouze na říjen a za nepatrně drahší cenu i levné letenky Male na listopad. Zatím se musíte spokojit s konkrétním příkladem, tozn. inspirovat se vybranými říjnovými lety, nebo si nechat doporučit jiný termín. Chceme vám usnadnit výběr a již pracujeme na kalendáři.

Info k tarifu: Lety do Male vypravuje letecké společnost SriLankan Airlines. Odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka (50 minut až 9 hodin) a příletem na letiště Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Za stejných podmínek poletíte i zpět.

Tip: Méně zkušenějším turistům připomínáme, že letenky Praha - Řím a zpět jsou k dostání momentálně od 1.800,- kč. Konkrétní termín spoje lze jednoduše najít i přes náš porovnávač levných letenek v horní části stránek.

- online rezervace levné letenky Male - Maledivy 12.217,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.