Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo a zpět 14.990,- kč

Rovněž po delší době tady máme akční letenky na Srí Lanku! V kombinovaném tarifu letecké společnosti British Airways a SriLankan Airlines si momentálně máte možnost zaknihovat levné letenky Praha - Colombo a zpět za cenu 14.990,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o levné letenky do Colomba, což je hlavní město na Srí Lance.

Zpáteční levné letenky Praha - Colombo jsou při aktuální rezervaci dostupné pro lety od 8. ledna do 29. dubna 2013 (vybrané dny). Termínů pro výběr levné letenky na Srí Lanku máte v uvedeném období relativně dost, kromě dubna, kdy není na výběr moc letů tam. Info k letu: poletíme z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (5h a 15min).

Akční nabídka na zpáteční levné letenky Colombo z Prahy bude k mání několik málo dní, takže vybírejte a rezervujte! Přehled aktuálních volných termínů pro lety na Srí Lanku z Prahy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky (nebude-li vyprodáno) na konci této aktuality. Pro méně znalejší uvádíme také odkaz na přehled levné ubytování Colombo.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.