Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo a zpět 14.990,- kč

Rovněž po delší době tady máme akční letenky na Srí Lanku! V kombinovaném tarifu letecké společnosti British Airways a SriLankan Airlines si momentálně máte možnost zaknihovat levné letenky Praha - Colombo a zpět za cenu 14.990,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o levné letenky do Colomba, což je hlavní město na Srí Lance.

Zpáteční levné letenky Praha - Colombo jsou při aktuální rezervaci dostupné pro lety od 8. ledna do 29. dubna 2013 (vybrané dny). Termínů pro výběr levné letenky na Srí Lanku máte v uvedeném období relativně dost, kromě dubna, kdy není na výběr moc letů tam. Info k letu: poletíme z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (5h a 15min).

Akční nabídka na zpáteční levné letenky Colombo z Prahy bude k mání několik málo dní, takže vybírejte a rezervujte! Přehled aktuálních volných termínů pro lety na Srí Lanku z Prahy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky (nebude-li vyprodáno) na konci této aktuality. Pro méně znalejší uvádíme také odkaz na přehled levné ubytování Colombo.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.