Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo a zpět 14.990,- kč

Rovněž po delší době tady máme akční letenky na Srí Lanku! V kombinovaném tarifu letecké společnosti British Airways a SriLankan Airlines si momentálně máte možnost zaknihovat levné letenky Praha - Colombo a zpět za cenu 14.990,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o levné letenky do Colomba, což je hlavní město na Srí Lance.

Zpáteční levné letenky Praha - Colombo jsou při aktuální rezervaci dostupné pro lety od 8. ledna do 29. dubna 2013 (vybrané dny). Termínů pro výběr levné letenky na Srí Lanku máte v uvedeném období relativně dost, kromě dubna, kdy není na výběr moc letů tam. Info k letu: poletíme z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (5h a 15min).

Akční nabídka na zpáteční levné letenky Colombo z Prahy bude k mání několik málo dní, takže vybírejte a rezervujte! Přehled aktuálních volných termínů pro lety na Srí Lanku z Prahy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky (nebude-li vyprodáno) na konci této aktuality. Pro méně znalejší uvádíme také odkaz na přehled levné ubytování Colombo.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Letecké společnosti
Oblíbené lety