Srí Lanka - levné letenky Colombo 10.057,- kč

Dilema nejednoho turisty toužícího po Srí Lance řeší nově spuštěné akční letenky do Colomba. Poslední příležitost objednávat tyto levné letenky jste měli v povánoční akci z 27. prosince s odletem z Prahy, ta už je ovšem na počtu volných letenek nula. Aktuální akce sice nemá odlety z Prahy, ale za to o necelé tři tisíce kč lepší cenu!

Co se tedy nabízí? Zpáteční levné letenky Colombo s odletem i návratem z polského města Varšava. Cena je stanovena na částce 10.057,- kč s taxami i poplatky. Bookovat můžete volné termíny z kalendáře v rozmezí 23. leden až 30. květen 2014. Kalendář jako vždy najdete na konci tohoto článku pod odkazem "rezervace".

Jak se letí? Odlétá se z Varšavy přes londýnské Heathrow k příletu na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Stejně i zpět. Alternativně lze za obdobnou cenu letět s mezipřistáním ve Frankfurtu. Oba tarify si porovnejte a upřesněte níže.

Tip: Podle zvoleného času mají letenky na Srí Lanku i specifickou dobu mezipřistání. Lze si tak udělat pauzu v Londýně až třeba na 1 den! Odlety z Varšavy díky snadné dostupnosti z ČR levné letenky do Colomba nijak zásadně nekomplikují.

Colombo - Srí Lanka (mezistop Londýn) 10.110,- kč rezervace

Colombo - Srí Lanka (mezistop Frankfurt) 10.057,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.