Srí Lanka - levné letenky Colombo 10.057,- kč

Dilema nejednoho turisty toužícího po Srí Lance řeší nově spuštěné akční letenky do Colomba. Poslední příležitost objednávat tyto levné letenky jste měli v povánoční akci z 27. prosince s odletem z Prahy, ta už je ovšem na počtu volných letenek nula. Aktuální akce sice nemá odlety z Prahy, ale za to o necelé tři tisíce kč lepší cenu!

Co se tedy nabízí? Zpáteční levné letenky Colombo s odletem i návratem z polského města Varšava. Cena je stanovena na částce 10.057,- kč s taxami i poplatky. Bookovat můžete volné termíny z kalendáře v rozmezí 23. leden až 30. květen 2014. Kalendář jako vždy najdete na konci tohoto článku pod odkazem "rezervace".

Jak se letí? Odlétá se z Varšavy přes londýnské Heathrow k příletu na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Stejně i zpět. Alternativně lze za obdobnou cenu letět s mezipřistáním ve Frankfurtu. Oba tarify si porovnejte a upřesněte níže.

Tip: Podle zvoleného času mají letenky na Srí Lanku i specifickou dobu mezipřistání. Lze si tak udělat pauzu v Londýně až třeba na 1 den! Odlety z Varšavy díky snadné dostupnosti z ČR levné letenky do Colomba nijak zásadně nekomplikují.

Colombo - Srí Lanka (mezistop Londýn) 10.110,- kč rezervace

Colombo - Srí Lanka (mezistop Frankfurt) 10.057,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.