SLEVA! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 3.948,- kč

SLEVA! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 3.948,- kč

O tom, že Wizz Air začaly létat na Island z Prahy už víme asi měsíc. Nízkonákladové letenky do Reykjavíku se i přesto držely na vyšší cenové hladině. Dobrá zpráva je, že cena postupně klesá. Využijte toho! Nakouknutím do kalendáře se dopátráte k lowcost Praha - Reykjavík a zpět s cenou pod 4 tisíce. Nejlevnější kombinace dat mizí bleskově, pospíchejte.

Dostupnost: Jak postupovat při online rezervaci levné letenky na Island v režii maďarského lowcost přepravce Wizz Air? 1. Dole klik na odkaz "termíny" 2. Výběr volného místa. Pro každý jednotlivý den letu do Reykjavíku vidíte přesnou cenu. Naťukejte si nejvýhodnější kombinaci, jako např 11. - 18.10. Celkově se dá vybírat z termínů od 4. června s návraty až do 29. října 2017.

Tip: Buďte v obraze... udělejte si v levných letenkách na Island dokonalý přehled. Jak? Stačí mrknout pod tento odkaz. Na konci loňského roku například bodovaly na této trase i České Aerolinie s klasickou přímou letenkou za ucelenou cenu 6.290,- kč. Vhod příjdou i tipy na odlet z Katowic či jiného blízkého letiště.

  •   Reykjavík - Island (z Prahy) 3.948,- kč termíny
 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety