Saudi Arabian ⇆ Singapur - levné letenky do Singapuru 11.925,- kč

Po delší odmlce o sobě dává vědět dopravce Saudi Arabian Airlines a jak jinak, než zajímavým tarifem na levné letenky. Poletíme za luxusem, mrakodrapy, ale také až neuvěřitelnou čistotou. Zaleťte si levně po delším čase také do Singapuru. Letecká společnost připravila aktuální letenky z italského Milána s cenou za zpáteční let 11.925,- kč.

Dostupnost: Chcete levné letenky do Singapuru už nyní? Žádný problém. Výhodná cena totiž vyplývá z výprodeje aktuálních termínů. Konkrétně se jedná o levné letenky Singapur od 1. do 30. listopadu, takže si v probíhajícím měsící spoj zarezervujete a taky i odletíte, to je ideální řešení jak nečekat, co říkáte?

Informace k letu: Společnost Saudi Arabian Airlines zahajuje lety do Singapuru na letišti v Miláně (MXP) s mezipřistáním v saudskoarabském Jeddah. Přilétá se na ostrov Singapur ve městě Singapur (SIN). Zpáteční let Singapur - Miláno je stejný. Nevíte jak do Milána? Jednoduše lowcost spojem, jenž vám celkovou cestu nijak zásadně neprodraží.

Tip: Kladete si otázku, vyplatí-li se let do Singapuru? Cena tomu jednoznačně nahrává. Poslední levné letenky se totiž datují ke květnu s odletem z Prahy za 15.600,- kč, což je stále více, než v tomto tarifu i po teoretickém započtení nízkonákladové letenky Praha - Milán a zpět. Na dobu kratší než 30 dní nepotřebujete vízum. Co ušetříte na letence, zaplatíte ve městě, určitě lepší než naopak. Pozor, jde však jen o doprodej posledních volných míst!

⇆ Singapur - Singapur 11.925,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.