Saudi Arabian Airlines - Indie - levné letenky do Bombaje 7.270,- kč

Patříte mezi zkušené cestovatele? Nejen tito můžou využít aktuální akci letecké společnosti Saudi Arabian Airlines na levné letenky do Indie s odlety z Paříže a to konkrétné levné letenky do Bombaje, šestého největšího města na světě za akční cenu 7.270,- kč  včetně tax a poplatků. V ceně jsou také zpáteční letenky z Bombaje do Paříže.

Podnikat levné lety do Bombaje můžete od listopadu do února 2013 (vybrané dny). Jako nejbližší možné datum rezervace levné letenky do Bombaje se jeví lety od 13. listopadu s nejvzdálenějším možným datem návratu 20. února. Let aerolinek Saudi Arabian Airlines z Paříže do Prahy má odlet z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na letišti Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie.

Tarif letecké společnosti Saudi Arabian Airlines na levné letenky do Bombaje s odlety z Prahy se řadí mezi nejlevnější, takže jednoznačně z toho vyplývá, kdo bude chtít tento uvedený tarif na levné letenky do Indie, musí provést booking levné letenky v podstatě ihned. Počítáme že bude k mání jen pár dní. Máte už levnou letenku, ale nevíte, kde se ubytovat? Porovnejte si hotely v Bombaji, které jsou se slevami až do výše 80%.

Online rezervace levné letenky Bombaj (Indie)

Destinace
Letecké společnosti