TOP AKCE - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 9.050,- kč

TOP AKCE - nyní do Malajsie ještě levněji! Zlevněno z 12.430,- kč na 9.050,- kč !!! Cíl mnoha turistů je malajské hlavní město Kuala Lumpur, které láká cestovatele z celého světa na nespočet možností vyžití. Naši prioritou je ukazovat vám, jak se dostanete do určené cestinace. Ne jinak tomu bude u Kuala Lumpur. Představíme si akční letenky, které nám dovolí rezervovat si online zpáteční levné letenky do Kuala Lumpur z italského Milána za cenu 9.050,- kč s poplatky.

Podmínky tarifu: Termíny dostupné pro rezervaci s odletem z Milána k aktuálnímu datu jsou od 15. září do března 2014, ale termínů je skutečně poskromnu, vyprodávají se doslova před očima. Pro booking zpáteční levné letenky do Malajsie - Kuala Lumpur využijte kalendář (klik na odkaz pro rezervaci), kde uvidíte volné levné letenky.

Info k trase: Lety do Kuala Lumpur si bere na starosti aerolinka Saudi Arabian Airlines. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s 5-ti hodinovým mezipřistáním na Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Let zpět kopíruje stejnou trasu.

Tip: Zaknihovat si zpáteční levné letenky do Kuala Lumpur z Milána se vyplatí! Do Milána z Prahy a zpět z Milána do Prahy můžete totiž letecky už za 2.090,- kč. Více info zde.

- online rezervace levné letenky Kuala Lumpur - Malajsie 9.050,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.