Ryanair - zpáteční levné letenky Malta na Srpen za 2.173,- kč

Dovolená na Maltě za pár korun? Díky své poloze jsou velmi zajímavé odlety z polské Wroclawi (z Liberce 227 km, z Prahy 321 km, z Ostravy 241 km). Dnes doporučíme akční letenky na Maltu - ostrovní zemi ve středozemním moři za 2.173,- kč, což se vyplatí. Jedná se o sezónní srpnový tip levné letenky na Maltu. V ceně jsou také taxy, poplatky a zpáteční letenky do Wroclawi.

Ty z vás, co zajímá aktuální termín na nejlevnější letenky na Maltu na léto doporučujeme rezervovat na termín 21.8. - 25.8. s uvedenou cenou, termín 21.8. - 28.8. je drahší asi o 220,- kč. Berte v potaz informaci, že čím později rezervujete a zaplatíte, tím se snižuje šance rezervovat letenky levně.

Let Ryanair na Maltu s odletem z letiště Strachowice, Wroclaw (Vratislav), Polsko a příletem na letiště Luqa Airport, Malta, Malta si zadejte do vyhledávacího formuláře. Přímý let Wroclaw - Malta trvá 3 hodiny a 15 minut, stejně jako zpáteční let. Neváhejte a ušetřete na levné letence na Maltu !

Rezervace levné letenky na Maltu

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.