Ryanair - zpáteční levné letenky Malta na Srpen za 2.173,- kč

Dovolená na Maltě za pár korun? Díky své poloze jsou velmi zajímavé odlety z polské Wroclawi (z Liberce 227 km, z Prahy 321 km, z Ostravy 241 km). Dnes doporučíme akční letenky na Maltu - ostrovní zemi ve středozemním moři za 2.173,- kč, což se vyplatí. Jedná se o sezónní srpnový tip levné letenky na Maltu. V ceně jsou také taxy, poplatky a zpáteční letenky do Wroclawi.

Ty z vás, co zajímá aktuální termín na nejlevnější letenky na Maltu na léto doporučujeme rezervovat na termín 21.8. - 25.8. s uvedenou cenou, termín 21.8. - 28.8. je drahší asi o 220,- kč. Berte v potaz informaci, že čím později rezervujete a zaplatíte, tím se snižuje šance rezervovat letenky levně.

Let Ryanair na Maltu s odletem z letiště Strachowice, Wroclaw (Vratislav), Polsko a příletem na letiště Luqa Airport, Malta, Malta si zadejte do vyhledávacího formuláře. Přímý let Wroclaw - Malta trvá 3 hodiny a 15 minut, stejně jako zpáteční let. Neváhejte a ušetřete na levné letence na Maltu !

Rezervace levné letenky na Maltu

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.