Ryanair - Řecko - levné letenky na Krétu 2.813,- kč

Nejen pro obyvatele severní části naší republiky je tu výhodná letenková nabídka z kategorie nejlevnější letenky do Řecka. S odletem z nedalekých Katovic (z Ostravy jen 92 km) se může hodit tip na levné letenky na Krétu již za částku 2.813,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky Kréta (Chania) - Katovice!

Nízkonákladové lety na Krétu z Katovic zajišťuje irská lowcost aerolinka Ryanair. Jako ukázku objednání levné letenky na Krétu jsme pro vás vybrali květnový termín - náhled zde. Zájemci o levné letenky na Krétu v hlavní sezóně si nyní musí o něco málo připlatit. Pro lepší orientaci na konci zprávy najdete i příklad levného letu na Krétu na přelomu července a srpna.

Stručný popis lowcost letu na Krétu z Krakova s aerolinkami Ryanair: start z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Souda Arpt, Chania, Řecko. Přímý lowcost let na Krétu z Katovic trvá 3 hodiny, stejně jako zpáteční let Katovice - Kréta.

Dostupnost: cena a dostupnost levné letenky u nízkonákladových tarifů se mění velmi často (i několikrát za den), proto se vyplatí nečekat. Změní-li se podstatně cena letenky, zkuste zvolit jiné datum. Přejeme levný let do Řecka!

Online rezervace levné letenky Kréta (Řecko)

- alternativa: letenky na Krétu v hlavní sezóně: Krakov - Kréta (zpáteční)

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 12 Květen, 2013 - 09:43

Dobry den,
Zajimalo by me,kde najdu vyse uvedene levne letenky na Kretu. Nic takoveho zde nemate...dekuji za odpoveď
Mia

Dobrý den,

koukal jste na datum zveřejnění příspěvku? Aktuální nízkonákladové lety na Krétu vám můžeme doporučit. Přejete si letět podle ceny, nebo máte vymezen nějaký termín ?

S pozdravem, Roman
Levnéletenky.org

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.