Ryanair - Řecko - levné letenky na Krétu 2.813,- kč

Nejen pro obyvatele severní části naší republiky je tu výhodná letenková nabídka z kategorie nejlevnější letenky do Řecka. S odletem z nedalekých Katovic (z Ostravy jen 92 km) se může hodit tip na levné letenky na Krétu již za částku 2.813,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky Kréta (Chania) - Katovice!

Nízkonákladové lety na Krétu z Katovic zajišťuje irská lowcost aerolinka Ryanair. Jako ukázku objednání levné letenky na Krétu jsme pro vás vybrali květnový termín - náhled zde. Zájemci o levné letenky na Krétu v hlavní sezóně si nyní musí o něco málo připlatit. Pro lepší orientaci na konci zprávy najdete i příklad levného letu na Krétu na přelomu července a srpna.

Stručný popis lowcost letu na Krétu z Krakova s aerolinkami Ryanair: start z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Souda Arpt, Chania, Řecko. Přímý lowcost let na Krétu z Katovic trvá 3 hodiny, stejně jako zpáteční let Katovice - Kréta.

Dostupnost: cena a dostupnost levné letenky u nízkonákladových tarifů se mění velmi často (i několikrát za den), proto se vyplatí nečekat. Změní-li se podstatně cena letenky, zkuste zvolit jiné datum. Přejeme levný let do Řecka!

Online rezervace levné letenky Kréta (Řecko)

- alternativa: letenky na Krétu v hlavní sezóně: Krakov - Kréta (zpáteční)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety