Ryanair - Itálie - levné letenky Trapani z Prahy na letní prázdniny (zpáteční) 2.825,- kč

Ryanair - Itálie - levné letenky Trapani z Prahy na létní prázdniny (zpáteční) 2.825,- kč

Nezajímají vás mimosezónní lety? Nevadí! Prázdninovou dovolenku na západním pobřeží Itálie lze nyní sehnat levněji. Ryanair a její nízkonákladové lety do Trapani se teď na letní období pohybují na zajímavé ceně. Zpáteční letenku do Trapani s odletem z Prahy aktuálně koupíte v tomto období již za 2.825,- kč vč. poplatků a přepravy příručního zavazadla.

Dostupnost: Zde je návod na rezervaci letní levné letenky do Sicílie (Trapani) s odletem z Česka s cenou pod 3 tisíce kč včetně zpátečního letu. Odpíchněte se od kalendáře (níže odkaz termíny) a zaměřte se na červenec. Například odlet 18. července s návratem 25. července vás bude stát kýžených 2.825,- kč a to je na hlavní sezónu slušná ceny letenky, co říkáte? Letí se s Ryanair.

Tip: Itálie je oblíbená destinace a tak není divu, že z Česka koupíte lowcost letenky do Mnoha měst. Namátkou Miláno tam a zpět za 6 stovek, ale taky Řím, Benátky, Bari, Neapol, Lamezia Terme a další vyhledávaná evropská letoviska. Více o těchto levných letenkách do Itálie se dozvíte zde.

  •   Trapani - Itálie (z Prahy) 1.808,- kč termíny

 

Další užitečné odkazy:

 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety