Royal Jordanian - Indie - levné letenky do Bombaje 10.720,- kč

Dnes si můžeme zabookovat levné letenky do Indie s leteckou společností Royal Jordanian, která po thajském Bangkoku také přichází s akcí na levné letenky Bombaj s odletem z německého Mnichova. Cena za zpáteční akční letenky je stanovena na ceně 10.720,- kč s taxami i poplatky.

Jak to vypadá s dostupností? Termínů není hodně, ale zase můžete levné letenky vybrat z kalendáře, který ukazuje online stavy volných datumů. K dnešnímu dni máte k dispozici levné letenky do Bombaje na vybrané termíny od 27. listopadu až do května 2014, odlety v dubnu a květnu jsou ale zatím na nule.

Informace k tarifu: Akční lety do Indie zajišťuje jordánská národní letecká společnost Royal Jordanian. Rozhodnete-li se pro tyto lety, poletíte z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo, s krátkým mezipřistáním na Queen Alia Intl Arpt, Amán, Jordán. Přílety jsou naletiště Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie. Za stejných podmínek se letí i zpět.

Tip: Rezervovat si zpáteční levné letenky Bombaje se vyplatí hlavně turistům z Čech. Moravané a Slezané to mají do Mnichova o něco dále, každopádně lze využít např autobusovou dopravu od Student Agency. Souhrn všech posledních tipů na levné letenky do Indie najdete zde.

- online rezervace levné letenky Bombaj - Indie 10.720,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.