Qatar Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Vídně 12.562,- kč

Protože nám denně píšete také o levné letenky do Japonska, je nově přichozí tarif Qatar Airways výtaným artiklem při volbě ideálního spoje. Po únorové Okinawě od těchto aerolinek s odletem z Budapešti se dostává také na zájemce o letenky do Tokia a tentokrát to budeme mít k odletu v podstatě blíž. Za cenu 12.562,- kč si teď zarezervujete zpáteční linku z Vídně. Zajímá vás to? Pak čtěte dále.

Dostupnost akčních letenek do Japonska od Qatar Airways. Prvotřídní letecká společnost sice vydala levné letenky Tokio na dlouhé období, už teď ale ubývají volná místa před očima a tak se u nějakého termínu klidně stane, že na vás vyskočí informace, že už je datum vyprodané. Řešením je tak honem si vybrat jiné datum. Vybírejte levné letenky z období 7. duben 2015 až 9. prosinec 2015.

Podstatným faktem jsou samozřejmě i další detaily letu jako jsou počty mezipřistání, čekací doba atd. V první řadě je potřeba říct, že Qatar Airways je vždy záruka kvality, to není žádná Iberia. Trasa letu: Vídeň Vienna Intl Arp... (VIE) Rakousko ---> Doha Internatio... (DOH) Katar ---> Tokio  Narita (NRT) Japonsko. Čekání u mezipřistání je 3-4 hodinky jak na cestě do Tokia nebo i z Tokia.

Tip: Toto je další příležitost si ukořistit levné letenky Japonsko. Po lednové Okinavě od těchto aerolinek se v lednu představila ještě ruská letecká společnost Aeroflot s letenkami do Tokia z Prahy pod 12 tisíc, ale to už je minulost. Každopádně srovnávat linku s komfortem tarifu Qatar Airways a Aeroflotu opravdu nejde.

⇆ Tokio - Japonsko (z Vídně) 12.562,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.