Qatar Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Vídně 12.562,- kč

Protože nám denně píšete také o levné letenky do Japonska, je nově přichozí tarif Qatar Airways výtaným artiklem při volbě ideálního spoje. Po únorové Okinawě od těchto aerolinek s odletem z Budapešti se dostává také na zájemce o letenky do Tokia a tentokrát to budeme mít k odletu v podstatě blíž. Za cenu 12.562,- kč si teď zarezervujete zpáteční linku z Vídně. Zajímá vás to? Pak čtěte dále.

Dostupnost akčních letenek do Japonska od Qatar Airways. Prvotřídní letecká společnost sice vydala levné letenky Tokio na dlouhé období, už teď ale ubývají volná místa před očima a tak se u nějakého termínu klidně stane, že na vás vyskočí informace, že už je datum vyprodané. Řešením je tak honem si vybrat jiné datum. Vybírejte levné letenky z období 7. duben 2015 až 9. prosinec 2015.

Podstatným faktem jsou samozřejmě i další detaily letu jako jsou počty mezipřistání, čekací doba atd. V první řadě je potřeba říct, že Qatar Airways je vždy záruka kvality, to není žádná Iberia. Trasa letu: Vídeň Vienna Intl Arp... (VIE) Rakousko ---> Doha Internatio... (DOH) Katar ---> Tokio  Narita (NRT) Japonsko. Čekání u mezipřistání je 3-4 hodinky jak na cestě do Tokia nebo i z Tokia.

Tip: Toto je další příležitost si ukořistit levné letenky Japonsko. Po lednové Okinavě od těchto aerolinek se v lednu představila ještě ruská letecká společnost Aeroflot s letenkami do Tokia z Prahy pod 12 tisíc, ale to už je minulost. Každopádně srovnávat linku s komfortem tarifu Qatar Airways a Aeroflotu opravdu nejde.

⇆ Tokio - Japonsko (z Vídně) 12.562,- kč kalendář