Qatar Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Okinawa 12.506,- kč

Ještě dva dny můžete uvažovat nad rezervací levné letenky na japonský ostrov Okinawa. Vytříbenou pobídku si pro nás připravila Qatar Airways, které má levné letenky z Maďarska. Pozáříjové akci na letenky Okinawa a Sapporo od British Airways leťte z hlavního města - Budapešti do Okinawy ve zpátečním letu za 12.506,- kč.

Dostupnost: I když se nejedná o akční lety, levné letenky Okinawa si vybereme podle následujících parametrů. Odlety do Japonska z Budapešti uskutečňujte nejpozději do 10. prosince. Jako příklad  na konci článku jsou vybrané levné letenky Japonsko od Qatar Airways na srpen. Na rezervaci máte čas do 20. února.

Informace k letu: Odlety s Qatar Airways vedou z letiště Budapešť (BUD) - Maďarsko s mezipřistáním v Doha a Tokiu. V Tokiu přestoupíte na letadlo Japan Airlines International, které vás dopraví na ostrov Okinawa (OKA) Japonsko. Zpáteční let za obdobných podmínek je v ceně.

Tip: Zajímají vás i jiné levné letenky do Japonska? Zde máte výpis kompletní sekce. Naposledy jsme mohli letět levně například 6. ledna s Aeroflotem do Tokia z Prahy za jedenáct a půl tisíce kč. Chcete pomoci s výběrem levné letenky? Stačí nám napsat na facebook.

⇆ Okinawa - Japonsko 12.506,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.