Qatar Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Okinawa 12.506,- kč

Ještě dva dny můžete uvažovat nad rezervací levné letenky na japonský ostrov Okinawa. Vytříbenou pobídku si pro nás připravila Qatar Airways, které má levné letenky z Maďarska. Pozáříjové akci na letenky Okinawa a Sapporo od British Airways leťte z hlavního města - Budapešti do Okinawy ve zpátečním letu za 12.506,- kč.

Dostupnost: I když se nejedná o akční lety, levné letenky Okinawa si vybereme podle následujících parametrů. Odlety do Japonska z Budapešti uskutečňujte nejpozději do 10. prosince. Jako příklad  na konci článku jsou vybrané levné letenky Japonsko od Qatar Airways na srpen. Na rezervaci máte čas do 20. února.

Informace k letu: Odlety s Qatar Airways vedou z letiště Budapešť (BUD) - Maďarsko s mezipřistáním v Doha a Tokiu. V Tokiu přestoupíte na letadlo Japan Airlines International, které vás dopraví na ostrov Okinawa (OKA) Japonsko. Zpáteční let za obdobných podmínek je v ceně.

Tip: Zajímají vás i jiné levné letenky do Japonska? Zde máte výpis kompletní sekce. Naposledy jsme mohli letět levně například 6. ledna s Aeroflotem do Tokia z Prahy za jedenáct a půl tisíce kč. Chcete pomoci s výběrem levné letenky? Stačí nám napsat na facebook.

⇆ Okinawa - Japonsko 12.506,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety