Qatar Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Okinawa 12.506,- kč

Ještě dva dny můžete uvažovat nad rezervací levné letenky na japonský ostrov Okinawa. Vytříbenou pobídku si pro nás připravila Qatar Airways, které má levné letenky z Maďarska. Pozáříjové akci na letenky Okinawa a Sapporo od British Airways leťte z hlavního města - Budapešti do Okinawy ve zpátečním letu za 12.506,- kč.

Dostupnost: I když se nejedná o akční lety, levné letenky Okinawa si vybereme podle následujících parametrů. Odlety do Japonska z Budapešti uskutečňujte nejpozději do 10. prosince. Jako příklad  na konci článku jsou vybrané levné letenky Japonsko od Qatar Airways na srpen. Na rezervaci máte čas do 20. února.

Informace k letu: Odlety s Qatar Airways vedou z letiště Budapešť (BUD) - Maďarsko s mezipřistáním v Doha a Tokiu. V Tokiu přestoupíte na letadlo Japan Airlines International, které vás dopraví na ostrov Okinawa (OKA) Japonsko. Zpáteční let za obdobných podmínek je v ceně.

Tip: Zajímají vás i jiné levné letenky do Japonska? Zde máte výpis kompletní sekce. Naposledy jsme mohli letět levně například 6. ledna s Aeroflotem do Tokia z Prahy za jedenáct a půl tisíce kč. Chcete pomoci s výběrem levné letenky? Stačí nám napsat na facebook.

⇆ Okinawa - Japonsko 12.506,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.